21 Lipca 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Daniel, Paulina,
Prakseda, Prokop,
Stojsław, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 164 dni.
REKLAMA
OGŁOSZENIA DROBNE
20.7.2018 13:03
Szukam pracy
18.7.2018 14:35
Wynajmę mieszkanie
18.7.2018 07:09
Dom w Miastku.
18.7.2018 07:07
sprzedam prasę
17.7.2018 16:30
Wersalka

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Urodziła w domu, a dziecko wyrzuciła z 1 piętra. Noworodek zmarł!
Napisany przez Administrator, z 16-10-2017 18:06

 Niewyobrażalna tragedia w Szczecinku w minionym tygodniu poruszyła całą Polskę. We wtorkowy poranek (10.10.) przy śmietniku na ul. Armii Krajowej znaleziono zakrwawione dziecko - noworodka. Jak się później okazało, urodziło się kilka godzin wcześniej w pobliskiej kamienicy. Matka najpierw położyła noworodka na parapecie, a następnie zrzuciła z 1 piętra. Zapłakany i nagi maluch, owinięty pępowiną, leżał bezpośrednio przy ścianie budynku, pod oknem mieszkania swoich rodziców. Z parapetu kapała krew robiąc zacieki na elewacji. Noworodka we wtorkowy poranek znalazła wracająca z pracy pielęgniarka. Zmarł w szpitalu. Dotarliśmy do bezpośredniego świadka tych zdarzeń. Jego relacja jest szokująca.

 
Wygraj płytki gipsowe Ekostone wraz z darmowym remontem w wykonaniu Złotej Rączki!
Napisany przez Administrator, z 11-10-2017 15:39

 Dobrych fachowców i producentów materiałów budowlanych czasami szukamy daleko, a nie każdy wie, że są… pod ręką. Takim fachowcem z pewnością jest Artur Łazuchiewicz z Miastka występujący na placach budowy i remontów pod pseudonimem Złota Rączka. Artur potrafi dokonać prawdziwych cudów w mieszkaniach i domach. Nie tylko remontuje i buduje, ale i naprawia wszelkiego rodzaju usterki. Teraz Złota Rączka łączy siły z firmą Ekostone z Biskupic (kilka kilometrów za Białym Borem), producentem wysokiej jakości płytek gipsowych na ściany (na zdjęciu Marcin Woropaj - przedstawiciel firmy Ekostone). Razem zapraszają do wspólnej zabawy z atrakcyjnymi nagrodami! Do wygrania są zestawy 15, 10 i 5 metrów kwadratowych płytek gipsowych Imperial Cegła Biała z fugą i pyłkiem brokatowym (na zdjęciu poniżej). Zdobywca pierwszego miejsca wygrywa również usługę Złotej Rączki, który upiększy jego dom lub mieszkanie płytkami Ekostone kładąc je we wskazanym miejscu. To zupełnie darmowy remont wskazanej części Twojej nieruchomości!

 
Prokurator w Kundelku. Pewińska doniosła na Waszkiewicza!
Napisany przez Administrator, z 09-10-2017 18:53

 Lada dzień władze stowarzyszenia Bezdomny Kundelek złożą doniesienie do prokuratury ws. rzekomych nieprawidłowości jakich dokonać miał Radosław Waszkiewicz, przez wiele miesięcy przedstawiciel stowarzyszenia i jeden z “przodowników społecznej pracy” biorących udział w budowie centrum adopcyjnego na ul. Fabrycznej. We wrześniu członkowie zarządu stwierdzili, że ich zaufany człowiek narobił długów, a ponadto spora suma zniknęła bez pokrycia w dokumentach. Poznaliśmy dokładne kwoty wynikające z wstępnych wyliczeń księgowego. Są szokujące!

 
Ciężarna z Domanic wygrała z Biedronką
Napisany przez Administrator, z 04-10-2017 20:24

 Angelika Brzozowska, ciężarna mieszkanka wsi Domanice w gm. Miastko, wygrała starcie z miasteckim marketem Biedronka. Tak zakończyła się jej interwencja ws. incydentu w sklepie na ul. Kazimierza Wielkiego. Poszło o to, że we wtorek 26 września ok. godz. 12.00 wybrała się na zakupy do Biedronki. Stała najpierw w 3-osobowej kolejce, jako ostatnia.

 
OGŁOSZENIE REKLAMOWE
Napisany przez Administrator, z 05-10-2017 08:45

 Firma COMEL Tomasz Hinz z siedzibą w Miastku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na następujące stanowiska:
- Sprzedawca/Handlowiec w sklepie komputerowym,
- Pracownicy Grupy Technicznej,
- Pracownik biurowy (asystent techniczny). Wymagania: wykształcenie techniczne, podstawowe wiadomości z zakresu pracy z prądem, instalacjami, organizacją pracy itd.
 
Osoby zainteresowane zatrudnieniem proszone są o dostarczenie CV do punktu firmy przy ul. Koszalińskiej 22 (salon Komputronik). Termin zgłoszeń upływa 13 października 2017 r. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (59) 857-04-50 w godz. od 7:00 do 15:00.

 
Miastecka afera gruntowa z burmistrzem w roli głównej!
Napisany przez Administrator, z 02-10-2017 19:14

 Miał być tam raj na ziemi, zaciszne osiedle domków jednorodzinnych, ale będzie… pole. Na wniosek burmistrza Miastka Romana Ramiona budowa domków jednorodzinnych na działce Agnieszki Bredemeier ma być wstrzymana. Kobieta zdążyła sprzedać 10 działek, ale kolejnych 34 czeka na swoich klientów. Podobno są już rezerwacje. Gdy już zaczęły powstawać pierwsze domy, burmistrz szybko zareagował. Przygotował projekt uchwały ustalającej tam plan zagospodarowania przestrzennego z wykluczeniem ziemi Agnieszki Bredemeier jako działek budowlanych.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 67 - 87 z 3857

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u