21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
20.1.2019 10:48
Do wynajęcia mieszkanie
20.1.2019 09:35
Opony letnie z felgami 195/65/15
20.1.2019 09:32
Express ciśnieniowy Zelmer Piano
20.1.2019 09:29
Biurko dziecięce
19.1.2019 10:36
DZIAŁKA PASIEKA MIASTKO ZA NADLEŚNICTWEM

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Konferencja "Dziennikarstwo Internetowe"
Napisany przez Administrator, z 25-01-2008 22:43

II edycja konferencji z cyklu DZIENNIKARSTWO INTERNETOWE

UWARUNKOWANIA PRAWNE DZIENNIKARSTWA INTERNETOWEGO

Warszawa, 7 lutego 2008 r.

Dziennikarstwo Internetowe ma swą specyfikę, w pełni widoczną przy analizie jego uwarunkowań prawnych. Zmiany technologiczne oraz nowe możliwości związane z wykorzystaniem Internetu powodują konieczność stałej aktualizacji i nowych interpretacji przepisów prawa prasowego, autorskiego oraz prawa związanego z ochroną danych i informacji. Program konferencji odpowiada na pytania odnoszące się do statusu dziennikarza internetowego.

Do udziału w konferencji zapraszamy:

- prawników
- redaktorów serwisów internetowych
- dziennikarzy- pracowników działów promocji i marketingu
- specjalistów ds. public relations- rzeczników prasowych
- specjalistów ds. Internetu
- przedstawicieli biur prasowych

PROGRAM
www.cpi.com.pl/imprezy/2008/di/index.php

Biuro Organizacyjne:
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o., 04-041 Warszawa, ul. Międzyborska 50
Tel. (022) 871 85 51, 870 69 10 (78), fax (022) 870 69 95, 871 85 56, e-mail: cpi@cpi.com.pl


Komentarze Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email
 
Akordeoniści wszystkich krajów łączcie się!
Napisany przez Administrator, z 23-01-2008 21:03

 W niedzielę 16 marca br. w Gimnazjum w Miastku odbędzie się III próba pobicia kaszubskiego rekordu Polski w jednoczesnej grze na akordeonie. W zeszłym roku w Kramarzynach (powiat bytowski, woj. pomorskie) podczas Dnia Jedności Kaszubów razem zagrało 168 akordeonistów z całej Polski. W tym roku znów chcemy pobić rekord Polski w jednoczesnej akordeonowej grze. Do Miastka zapraszamy wszystkich miłośników akordeonu z całego świata - małych i dużych, grubych i chudych, Kaszubów, Polaków, Ślązaków, Górali, Ukraińców, Niemców, Czechów, Szkotów, Holendrów i Fryzów wszystkich ludzi dobrej woli, którzy kochają akordeon. Zapraszam do Miastka i proszę o wsparcie promocyjne. Razem możemy zaprosić wielu akordeonistów z kraju i zagranicy. Razem pobijemy rekord świata i pochwalimy się naszym pięknym regionem. Zaprasza Marek Wantoch Rekowski - główny organizator, tel. (0) 501-435-350.

Obchody Dnia Jedności Kaszubów w Miastku rozpocząć się mają mszą świętą. Około godziny 11.30 w Gimnazjum zaczną się występy kaszubskich zespołów folklorystycznych, a także zespołów Związku Ukraińców w Polsce i Związku Ludności Pochodzenia Niemieckiego - oddziałów w Miastku. Odbędzie się też turniej gry w "baśkę". Imprezom towarzyszyć będą wystawy rękodzieła i stoiska promocyjne.

Czinda i Ahoj, Janeczku to dwa utwory, które zagraja akordeoniści podczas bicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonie. Zgłoszenia można kierować:
- telefonicznie: (0) 501-435-350;
- e-mailem: wotoch@wp.pl;
- pocztą tradycyjną: Komitet Organizacyjny Dnia Jedności Kaszubów, ul. Pomorska 6/4, 77-133 Tuchomie.

Nuty utworów do pobrania

Program imprezy


 
II Gala Boksu i Kick-boxingu
Napisany przez Administrator, z 23-01-2008 21:06

 Po dwuletniej przerwie do Miastka zjadą znowu najlepsi pięściarze Pomorza i kick-bokserzy. Imprezę tradycyjnie organizuje Józef Warchoł - mistrz świata w kick-boxingu, obecnie szef Fight Clubu Koszalin i promotor sportów walki na Pomorzu. Gośćmi specjalnymi imprezy będą - Paweł Skrzecz - wicemistrz olimpijski z Moskwy, wicemistrz Świata i wicemistrz Europy w boksie oraz Jerzy Rybicki - mistrz olimpijski z Moskwy.

W trakcie Gali, która odbędzie się w sobotę, 23 lutego o godz. 17.00 w hali miasteckiego Gimnazjum przy ul. Wrzosowej 1, odbędzie się siedem trzyrundowych walk bokserskich i dwie w kick-boxingu. Kulminacją Gali będzie walka o tytuł zawodowego mistrza Polski w kick-boxingu formuły K-1, którą stoczy Michał Jabłoński z KS Piaseczno z Grzegorz Kiełpińskim z Humera Białystok. Ten drugi zawodnik jest mistrzem świata juniorów z 2006 roku w tej dyscyplinie sportu. Zwycięzcy poszczególnych walk otrzymają puchary ufundowane przez władze gminy. W przerwach między walkami na ringu zaprezentują się dziewczęta z zespołu tańca współczesnego Fleks z Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku. Będą także niespodzianki w postaci innych występów.

Walki bokserskie:
1. Łukasz Kalbarczyk (Orzeł Wałcz) - Tomasz Mazur (Czarni Słupsk)
2. Marek Jędrzejewski (Czarni Słupsk) - Adam Kalita (Orzeł Wałcz)
3. Marta Okrajni (Spartakus Szczecin) - Sylwia Maksym (Skorpion Szczecin)
4. Mateusz Bats (Viktoria Nokaut Stargard Szczeciński) - Artur Gierczyk (Olimp Szczecin)
5. Marcin Latocha (Fight Club Koszalin) - Radosław Gawroński (Olimp Szczecin)
6. Michał Łoniewski (Kontra Elbląg) - Maciej Małecki (Skorpion Szczecin)
7. Michał Gurgacz (Skorpion Szczecin) - Mariusz Kuśmider (Kontra Elbląg)

Bilety w cenie 8 złotych można kupić w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury lub Wydziale Rozwoju Lokalnego i Promocji Urzędu Miejskiego w Miastku (tel. 059-857-20-81 wewn. 54).


 
Turniej uczniów Gimnazjum w Łodzierzy
Napisany przez Administrator, z 02-02-2008 13:04

W ramach akcji „Ferie na sportowo” Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzierzy zorganizował po raz kolejny z rzędu dwa turnieje dla uczniów szkół gimnazjalnych z naszego regionu. Dla chłopców przygotowano grę w piłkę nożną, natomiast dla dziewcząt grę w piłkę ręczną.

W ten sposób szkoła w Łodzierzy zamierza promować swoją placówkę i zachęcać przyszłych gimnazjalistów do kontynuowania nauki właśnie w tejże szkole. Najlepsze drużyny całego turnieju otrzymały puchary i dyplomy, ufundowane przez dyrekcję ZSRCKU w Łodzierzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali również ciepłe posiłki przygotowane przez stołówkę w pobliskim internacie.


 
Wędkarze podsumowali ubiegły rok
Napisany przez Administrator, z 23-01-2008 20:58

Swoje kolejne już z rzędu zebranie mieli członkowie koła wędkarskiego Karaś w Miastku. Tym razem spotkano się, aby omówić i podsumować ubiegły rok. Gościem zjazdu był Teodor Rudnik, prezes Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Słupsku. W trakcie spotkania Jerzego Lubieńskiego, prezesa miasteckiego koła spotkała miła niespodzianka. Mianowicie otrzymał srebrną odznakę za dotychczasową pracę. Oprócz tego miłego akcentu omówiono najważniejsze sprawy z jakimi spotykają się obecnie wędkarze oraz perspektywy na przyszłość. Dodajmy, że w tym roku miasteckie koło wędkarskie obchodzić będzie 60-lecie swojego istnienia.

Największa bolączka miejscowych wędkarzy to niestety kłusownictwo i zbyt mała liczba jezior do swobodnego połowu ryb. Zaszło także kilka istotnych zmian. Między innymi na jeziorze Lednik dopuszczona została metoda spinningowa, ale utrzymany został zakaz połowu z łodzi. Zakaz wędkowania zniesiono za to na rzece Studnica, od wysokości ulicy Konstytucji 3 Maja do zakładu "Tino`s" (dawna fabryka rękawiczek). Wędkarze planują również spotkać się z dzierżawcą okolicznych jezior, aby udostępnił do wędkowania kolejnych kilka akwenów.


 
ICE może uratować życie
Napisany przez Administrator, z 23-01-2008 20:54

ICE (In Case of Emergency - w razie nagłego wypadku) to skrót informujący, do kogo powinni zadzwonić ratownicy w razie nagłego wypadku. Nie każdy wie, że może on uratować człowiekowi życie. W Polsce już od jakiegoś czasu trwa akcja propagującą wpisywanie pod hasłem ICE numerów telefonów do najbliższych, którzy posiadają informacje o naszym stanie zdrowia.

Telefon komórkowy jest jednym z najczęstszych przedmiotów, który ratownicy znajdują przy ofiarach wypadków. Służby ratownicze często nie wiedzą, z kim kontaktować się w sprawie osoby poszkodowanej. Skrót ICE jest znany przez ratowników prawie na całym świecie. Dlatego warto zapisać pod hasłem ICE numer telefonu do najbliższej osoby. Szybki kontakt pozwoli służbom medycznym na uzyskanie informacji podstawowych przy ratowaniu życia, jak np.: grupa krwi, przyjmowane leki, czy przebyte choroby. Ważne jest też, aby powiadomić osoby, które wpisujemy w telefonie pod tym skrótem.


 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 nast. » koniec »»

Pozycje: 3807 - 3827 z 3898

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u