17 Grudnia 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Florian, Jolanta,
Łazarz, Olimpia,
Warwara, Żyrosław
Do końca roku zostało 15 dni.
REKLAMA
OGŁOSZENIA DROBNE
16.12.2017 09:43
Praca do obsługi biura
15.12.2017 16:47
audi b4
14.12.2017 19:19
Poszukuję opiekunki
14.12.2017 14:14
sprzedam dzialke
14.12.2017 09:36
Mieszkanie w Słosinku

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
"Nasze Miastko" zmienia się dla Czytelników
Napisany przez Administrator, z 28-04-2007 00:22

Bezpłatny miesięcznik Gminy Miastko "Nasze Miastko" w nakładzie 3.000 egzemplarzy zmienia się na lepsze i wychodzi do swoich czytelników. Od 7-mego numeru gazeta zwiększyła swoją objętość o 100% i teraz liczyć będzie zamiast ośmiu - szesnaście stron. Pojawiła się nowocześniejsza szata graficzna a także nowe rubryki. Poniżej zamieszczamy kilka zdań od redaktora naczelnego miesięcznika dla wszystkich czytelników.

"Drodzy Czytelnicy, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zwiększamy objętość "Naszego Miastka". Teraz każdy numer będzie liczył zamiast ośmiu - szesnaście stron. Przepraszamy jednocześnie, że na numer, który trzymacie w rękach, czekaliście dłużej niż zwykle. Dotąd gazeta ukazywała się w pierwszym lub drugim tygodniu miesiąca, teraz zawsze będzie ukazywała się w ostatnich dniach każdego miesiąca. Umożliwi nam to przekazanie pełniejszych informacji z mijającego miesiąca oraz zapowiadanie wydarzeń kolejnego. To jednak nie koniec zmian. Rozpoczęliśmy je miesiąc temu unowocześniając szatę graficzną. Za miesiąc w gazecie pojawi się wiele nowych ciekawych stałych rubryk, stworzonych, by ułatwić Wam czytanie gazety. Jak już się przekonaliście "Nasze Miastko" nie jest gazetą, która na siłę szuka taniej sensacji. Jesteśmy gazetą, która chce pokazywać to, co dobre, nie uciekając jednocześnie od kontrowersyjnych i trudnych tematów. Naszym celem jest przede wszystkim informowanie mieszkańców o wszystkim, co ważne w Miastku i okolicy. Chcemy służyć Wam radą, dlatego będziemy starać się, by wiele umieszczanych w "Naszym Miastku" informacji miało charakter użyteczny. Zależy nam, by każdy znalazł w tej gazecie coś dla siebie. Dlatego też planujemy jedną ze stron poświęcić miasteckiej młodzieży. Pamiętajcie, że każdy z Was może znaleźć się na łamach, jeśli robi coś ciekawego, wyjątkowego, lub chce podzielić się osiągnęciami swoimi czy swoich bliskich. Dlatego liczę na Wasze sugestie i uwagi. Życzę miłej lektury i zapraszam do kontaktu z nami"
Arkadiusz Gryko - redaktor naczelny miesięcznika "Nasze Miastko"

Komentarz pochodzi z nr 4 (7) - kwiecień 2007


 
Nowa częstotliwość radiowa dla Miastka
Napisany przez Administrator, z 21-04-2007 00:33

W Monitorze Polskim z 17 kwietnia br. ukazała się rekordowa ilość dziesięciu nowych Ogłoszeń Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z 30 marca 2007 r. Na ich podstawie nadawcy mogą się ubiegać o przyznane częstotliwości. Jedna z nich przypadła również po raz kolejny dla Miastka. Na częstotliwości 87,8 MHz (ERP 0,5 kW, pol. H), wcześniej planowanej dla oddalonego o 14 km na południowy-zachód Białego Boru, zagra nowy bądź istniejący nadawca lokalny rozpowszechniający program o charakterze uniwersalnym. Termin składania wniosków w przypadku każdego z ogłoszeń upływa 1 czerwca br. Dodajmy, że w zeszłym roku Radio Maryja było jedynym wnioskodawcą w sprawie uzyskania częstotliwości 96,8 MHz z ERP 0,6 kW w Miastku.

Na powyższej częstotliwości (87,8 MHz) miałby być rozpowszechniany program radiowy o zasięgu lokalnym i o charakterze uniwersalnym, w którym są nadawane audycje słowne i inne przekazy słowne oraz elementy słowne w audycjach słowno-muzycznych poświęcone tematyce lokalnej, odnoszące się do miejscowości objętych zasięgiem nadawania, w tym audycje obligatoryjne o tematyce lokalnej tj. własne lokalne dzienniki nadawcy i publicystyka poświęcona problemom lokalnym.


 
Duplikat TVP3 Warszawa
Napisany przez Administrator, z 20-04-2007 22:45

W dniach 20-26 kwietnia br. na częstotliwości 407,25 MHz (S 34) w Miasteckiej Telewizji Kablowej - tymczasowo (testowo) została zduplikowana TVP 3 Warszawa, którą można było również oglądać na dotychczasowej częstotliwości 143,25 MHz (S 06).

Jednakże na nowej częstotliwości licencjonowane, zagraniczne programy rozrywkowe, filmy, a także transmisje sportowe były kodowane.


 
Czas na tropopropagację
Napisany przez Administrator, z 12-04-2007 22:49

Dość długo czekaliśmy aby nad Pomorzem zapanowała kolejna tropopropagacja. Teraz w okresie wiosennym, letnim (w szczególności) i jesiennym, dzięki bezchmurnemu niebu, określonym zmianom temperatury oraz wilgotności powietrza, czas ten jest bardzo łaskawy dla poszukiwaczy wielu innych stacji radiowych niż odbieranych zwykle na co dzień na swoich odbiornikach (głównie lokalnych, niemieckich i nadających z Bornholmu). To samo dotyczy także stacji telewizyjnych odbieranych naziemnie. Bez problemu można złapać przy dobrej jakościowo antenie kierunkowej także TVP3, TVN oraz stacje nadające z Danni i Szwecji czy też z Łotwy i Litwy !!!

Więcej o takim odbiorze można poczytać między innymi TUTAJ a wykaz większości stacji radiowych odbieranych przy tym zjawisku w Miastku znajdą Państwo tutaj TUTAJ
 
GALERIA ZDJĘĆ
Napisany przez Administrator, z 06-04-2007 12:59

 W kwietniu 2007 r. otworzyliśmy na naszej stronie internetowej nowy dział - "FOTOGALERIA". W tym miejscu chcemy zamieszczać na bieżąco aktualne zdjęcia z Miasta i Gminy Miastko. Znajdą tu Państwo przede wszystkim fotorelacje z imprez plenerowych i nie tylko. Starać się będziemy publikować także walory turystyczne naszej gminy, fotki z aktualnymi wydarzeniami a także wiele innych ciekawych rzeczy, które warto zobaczyć.

W miarę możliwości zamieszczać będziemy również zdjęcia z imprez odbywających się w Bytowie oraz w ościennych gminach (okres letni).

Do 30.04.2007 r. dział ten jest w fazie testów.


 
COMEL-IT MIASTKO: Nowy abonament za 60 zł brutto
Napisany przez Administrator, z 04-03-2007 19:29

 Miastecka firma COMEL oficjalnie uruchomiła w marcu br. usługę w której za 60 zł brutto* można do woli i bez ograniczeń rozmawiać ze wszystkimi na terenie Polski, Europy, USA, Kanady i Australii !
Dzwoń 24 godziny na dobę, 31 dni w miesiącu !

Więcej szczegółów o nowej ofercie pod numerem telefonu:
(0-58) 740-51-00

* (nie dotyczny połączeń wykonywanych na telefony komórkowe)
 
SMTK - JESZCZE BLIŻEJ CIEBIE !
Napisany przez Administrator, z 07-02-2007 20:54

 W lutym br. nastąpiła zmiana czasu nadawania informacji lokalnych w Programie Lokalnym SMTK. Od teraz "Flesz Miastecki" SMTK ukazywać się będzie 3 razy w tygodniu: w sobotę od 18:00 do 24:00,
w niedzielę od 10:00 do 20:00 i w poniedziałek od 10:00 do 15:00.
Program w tym czasie nadawany będzie w dalszym ciągu w tak zwanej pętli, aby każdy o dogodnej dla siebie porze mógł obejrzeć porcję informacji z regionu.
Informacje prezentowane w lokalnej telewizji można znaleźć również w "Dzienniku Powiatu Bytowskiego" - stałym dodatku do piątkowego Dziennika Bałtyckiego.


 
«« start « poprz. 171 172 173 174 nast. » koniec »»

Pozycje: 3785 - 3806 z 3814

Copyright © 2004-2017 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u