21 Lipca 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Daniel, Paulina,
Prakseda, Prokop,
Stojsław, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 164 dni.
REKLAMA
OGŁOSZENIA DROBNE
20.7.2018 13:03
Szukam pracy
18.7.2018 14:35
Wynajmę mieszkanie
18.7.2018 07:09
Dom w Miastku.
18.7.2018 07:07
sprzedam prasę
17.7.2018 16:30
Wersalka

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Spokojniutko Panie Władzo... Adrian Chachaj walczy z policjantem!
Napisany przez Administrator, z 23-10-2017 17:42

 Adrian Chachaj - 24-letni przedsiębiorca z branży gastronomicznej, prowadzący dotychczas miastecki Pub Granss - zasiadł na ławie oskarżonych w miasteckim Sądzie Rejonowym. Taki jest finał policyjnej kontroli przeprowadzonej 4 lipca tego roku. Mieszkaniec Darnowa (gm. Kępice) przyznał się do jednego zarzucanego mu czynu, ale mandatu nie przyjął. Udowadnia, że jeden z kontrolujących go policjantów załatwia w ten sposób prywatne porachunki.

 
Atak wilka pod Świeszynem. Ogryzł koziołka do kości
Napisany przez Administrator, z 19-10-2017 23:40

 Blady strach padł na mieszkańców Świeszyna. Po tym jak 2-krotnie pisaliśmy o przypadku pogryzienia i zjedzenia zwierząt przez wilki w gminie Biały Bór, tym razem to w powyższej miejscowości doszło do makabrycznych scen. Nieopodal całorocznego domku letniskowego jeden z mieszkańców znalazł kości i skórę koziołka, czyli samca sarny. Byliśmy na miejscu. Znaleźliśmy szkielet zwierzęcia, a obok skórę. Myśliwi po wysłaniu przez nas zdjęć, nie mieli wątpliwości. Zrobił to wilk!

 
Piątek 13. w Grabowie. Marianowi Nowakowi zginęło 40 tys. zł
Napisany przez Administrator, z 17-10-2017 21:18

 Afera kryminalna w Grabowie. Nieznani na razie sprawcy (lub sprawca) okradli miejscowego przedsiębiorcę i rolnika Mariana Nowaka. W piątkowy wieczór 13 października. Ta symboliczna data okazała się naprawdę pechowa. Po wybiciu szyby w drzwiach tarasowych z domu Nowaka zabrano metalową kasetkę z kwotą ponad 40 tys. zł oraz dwa portfele z dokumentami. Policja próbuje znaleźć sprawców i prosi ewentualnych świadków i osoby posiadające stosowną wiedzę o pomoc. Marian Nowak dodatkowo zapewnia nagrodę za wskazanie nazwisk złodziei.

 
Urodziła w domu, a dziecko wyrzuciła z 1 piętra. Noworodek zmarł!
Napisany przez Administrator, z 16-10-2017 18:06

 Niewyobrażalna tragedia w Szczecinku w minionym tygodniu poruszyła całą Polskę. We wtorkowy poranek (10.10.) przy śmietniku na ul. Armii Krajowej znaleziono zakrwawione dziecko - noworodka. Jak się później okazało, urodziło się kilka godzin wcześniej w pobliskiej kamienicy. Matka najpierw położyła noworodka na parapecie, a następnie zrzuciła z 1 piętra. Zapłakany i nagi maluch, owinięty pępowiną, leżał bezpośrednio przy ścianie budynku, pod oknem mieszkania swoich rodziców. Z parapetu kapała krew robiąc zacieki na elewacji. Noworodka we wtorkowy poranek znalazła wracająca z pracy pielęgniarka. Zmarł w szpitalu. Dotarliśmy do bezpośredniego świadka tych zdarzeń. Jego relacja jest szokująca.

 
Wygraj płytki gipsowe Ekostone wraz z darmowym remontem w wykonaniu Złotej Rączki!
Napisany przez Administrator, z 11-10-2017 15:39

 Dobrych fachowców i producentów materiałów budowlanych czasami szukamy daleko, a nie każdy wie, że są… pod ręką. Takim fachowcem z pewnością jest Artur Łazuchiewicz z Miastka występujący na placach budowy i remontów pod pseudonimem Złota Rączka. Artur potrafi dokonać prawdziwych cudów w mieszkaniach i domach. Nie tylko remontuje i buduje, ale i naprawia wszelkiego rodzaju usterki. Teraz Złota Rączka łączy siły z firmą Ekostone z Biskupic (kilka kilometrów za Białym Borem), producentem wysokiej jakości płytek gipsowych na ściany (na zdjęciu Marcin Woropaj - przedstawiciel firmy Ekostone). Razem zapraszają do wspólnej zabawy z atrakcyjnymi nagrodami! Do wygrania są zestawy 15, 10 i 5 metrów kwadratowych płytek gipsowych Imperial Cegła Biała z fugą i pyłkiem brokatowym (na zdjęciu poniżej). Zdobywca pierwszego miejsca wygrywa również usługę Złotej Rączki, który upiększy jego dom lub mieszkanie płytkami Ekostone kładąc je we wskazanym miejscu. To zupełnie darmowy remont wskazanej części Twojej nieruchomości!

 
Prokurator w Kundelku. Pewińska doniosła na Waszkiewicza!
Napisany przez Administrator, z 09-10-2017 18:53

 Lada dzień władze stowarzyszenia Bezdomny Kundelek złożą doniesienie do prokuratury ws. rzekomych nieprawidłowości jakich dokonać miał Radosław Waszkiewicz, przez wiele miesięcy przedstawiciel stowarzyszenia i jeden z “przodowników społecznej pracy” biorących udział w budowie centrum adopcyjnego na ul. Fabrycznej. We wrześniu członkowie zarządu stwierdzili, że ich zaufany człowiek narobił długów, a ponadto spora suma zniknęła bez pokrycia w dokumentach. Poznaliśmy dokładne kwoty wynikające z wstępnych wyliczeń księgowego. Są szokujące!

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 64 - 84 z 3857

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u