21 Marca 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Filemon,
Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Kochanek z sanatorium. Wykorzystał i okradł mieszkankę Miastka!
Napisany przez Administrator, z 07-08-2017 19:43

 Wakacyjna miłość zazwyczaj nie kończy się dobrze. Tak było w przypadku pani R. z Miastka, która w czasie urlopowego wyjazdu z siostrą do Ciechocinka poznała Artura G. Spędziła z nim miesiąc i wyszła na tym “jak Zabłocki na mydle”. Wraz ze swoją mamą twierdzą, że G. ukradł im cenną biżuterię wartą łącznie ponad 5 tys. zł. Oskarżony nie przyznaje się do winy. Ma swoje, mocne argumenty.

 
Radni rywalizują o medale i rózgi. Liderami m.in. Broniszewski i Chwarzyński!
Napisany przez Administrator, z 06-08-2017 11:53

 Trwa rywalizacja lokalnych polityków w naszym plebiscycie. W gminie Miastko prowadzi radny Wiesław Broniszewski z Trzcinna z wynikiem 28 głosów, drugi jest Tomasz Borowski (14 gł.), a trzeci Tomasz Śmietana z Dretynia (11 gł.). Najwięcej głosów negatywnych (18) otrzymał radny Radosław Wójtowicz z Miastka.

 
Była dyrektor Halina Gierszewska pokonała hejterów
Napisany przez Administrator, z 03-08-2017 17:12

 Halina Gierszewska, była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, lituje się nad “swoimi hejterami”. Mieszkańcy Miastka: Emilia S., Piotr B. i Renata H. stanęli przed miasteckim Sądem Rejonowym za pomówienia kierowane wobec byłej dyrektor na jednym z forów internetowych w konsekwencji niewybrania jej ponownie na stanowisko dyrektora SP1. Na posiedzeniu pojednawczym doszło do ugody. Przeprosili ją za obraźliwe wpisy.

 
Wojna domowa! Oskarżony o szczucie policjantów psem. Podobno pobił też żonę!
Napisany przez Administrator, z 31-07-2017 20:46

 Pić to trzeba umić - to popularne powiedzenie pasuje jak ulał do tego co wydarzyło się pewnej listopadowej nocy 2016 roku w Koczale. Pewne małżeństwo początkowo świetnie bawiło się na imprezie u znajomych, ale po wypiciu pewnej ilości alkoholu i powrocie do domu doszło do kłótni. Wezwana na miejsce koleżanka próbowała prowadzić mediacje, ale okazały się one bezskuteczne. Sytuacja zaogniła się na tyle, że sąsiedzi wezwali policję. Teraz Tomasz K., mężczyzna biorący udział w tej burdzie, stanął przed obliczem miasteckiego sądu. Jest oskarżony o szczucie policjantów psem podczas domowej rozróby. Wcześniej dotkliwie pobił ukochaną żonę! Zeznała tak obecna na miejscu policjantka.

 
Głosowanie. Medal dla radnej Psujek, rózga dla radnego Wójtowicza!
Napisany przez Administrator, z 30-07-2017 15:17

 W drugim tygodniu trwania naszego plebiscytu “Radny na medal” uruchamiamy głosowanie sms! Dotychczas głosy oddawano za pomocą kuponów wyciętych z Gazety Miasteckiej. Pola wyboru są dwa. W pierwszym wpisujemy numer radnego na medal, a w drugim polityka, któremu należy się rózga. W tej pierwszej kategorii po pierwszym tygodniu prowadzi radna gminy Koczała Wanda Psujek. W drugiej radny Rady Miejskiej Miastka Radosław Wójtowicz! To jednak dopiero początek, więc wyniki mogą ulec zmianie.

 
Mieszkańcy zbulwersowani, bo zamiast drogi będą schody
Napisany przez Administrator, z 30-07-2017 10:43

 Powinni się cieszyć, że zamiast piaszczystej, dziurawej drogi będą mieć nową, twardą nawierzchnię, ale tak nie jest. Mieszkańcy bloku nr 55 w Słosinku twierdzą, że gmina w wadliwy sposób buduje nową drogę. Chodzi przede wszystkim o to, że jako jedyni nie będą mieć bezpośredniego dojazdu do dwóch klatek schodowych. Tam gdzie wcześniej było skrzyżowanie z drogą wewnętrzną, teraz pojawić mają się schody, bo w trakcie robót wyszło na jaw, że wykonanie wjazdu nie będzie możliwe.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 64 - 84 z 3829

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u