21 Marca 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Filemon,
Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
OGŁOSZENIE REKLAMOWE
Napisany przez Administrator, z 05-10-2017 08:45

 Firma COMEL Tomasz Hinz z siedzibą w Miastku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na następujące stanowiska:
- Sprzedawca/Handlowiec w sklepie komputerowym,
- Pracownicy Grupy Technicznej,
- Pracownik biurowy (asystent techniczny). Wymagania: wykształcenie techniczne, podstawowe wiadomości z zakresu pracy z prądem, instalacjami, organizacją pracy itd.
 
Osoby zainteresowane zatrudnieniem proszone są o dostarczenie CV do punktu firmy przy ul. Koszalińskiej 22 (salon Komputronik). Termin zgłoszeń upływa 13 października 2017 r. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (59) 857-04-50 w godz. od 7:00 do 15:00.

 
Miastecka afera gruntowa z burmistrzem w roli głównej!
Napisany przez Administrator, z 02-10-2017 19:14

 Miał być tam raj na ziemi, zaciszne osiedle domków jednorodzinnych, ale będzie… pole. Na wniosek burmistrza Miastka Romana Ramiona budowa domków jednorodzinnych na działce Agnieszki Bredemeier ma być wstrzymana. Kobieta zdążyła sprzedać 10 działek, ale kolejnych 34 czeka na swoich klientów. Podobno są już rezerwacje. Gdy już zaczęły powstawać pierwsze domy, burmistrz szybko zareagował. Przygotował projekt uchwały ustalającej tam plan zagospodarowania przestrzennego z wykluczeniem ziemi Agnieszki Bredemeier jako działek budowlanych.

 
Afera finansowa w Bezdomnym Kundelku! Waszkiewicz ich zadłużył?
Napisany przez Administrator, z 25-09-2017 20:36

 Jak zbity pies czują się członkowie zarządu stowarzyszenia Bezdomny Kundelek. Mówią, że zostali oszukani przez Radosława Waszkiewicza, który przez wiele miesięcy był “twarzą” stowarzyszenia działając jako oficjalny przedstawiciel organizacji. W tle są “grube” pieniądze, niezapłacone faktury i - co najważniejsze - stracone zaufanie.

 
Grzybiarze! W sobotę o godz. 9.00 meldujecie się w Korzybiu!
Napisany przez Administrator, z 20-09-2017 20:32

 W sobotę 23 września wszystkie szlaki, które zwyczajowo pokonują grzybiarze, prowadzą do Korzybia (gm. Kępice). Odbędzie się tam 11. edycja Otwartych Mistrzostw w Zbieraniu Grzybów. Impreza pod naszym patronatem medialnym zorganizowana zostanie na terenie rekreacyjnym przy jeziorze w Korzybiu. Inicjatorem i głównym organizatorem jest Nadleśnictwo Warcino, a pomagają gmina Kępice, Biblioteka Publiczna oraz Centrum Edukacji Regionalnej. Mistrzostwa to nie tylko rywalizacja w zbieraniu grzybów, ale i moc atrakcji dla uczestników. Warto tam być!

 
Wpadł gang narkotykowych nieudaczników
Napisany przez Administrator, z 18-09-2017 20:51

 Kiepscy naśladowcy legendarnego barona narkotykowego Pablo Escobara zostali zatrzymani przez miastecką policję. Właśnie rozkręcali narkotykowy biznes, ale szybko zostało to ukrócone. Teraz staną przed sądem.

 
Awantura o rów radnego Zajsta
Napisany przez Administrator, z 13-09-2017 17:23

 Szok, skandal, niedowierzanie! Radny Witold Zajst chce bez przetargu kupić gminną ziemię! A dokładniej jego żona! - taka wieść gruchnęła ostatnio w gminie, podsycana przez niektóre media i radnego Radosława Wójtowicza. Postanowiliśmy to sprawdzić i okazało się, że to nie żadna działka budowlana, ani nawet rolna, ale po prostu… rów melioracyjny przy dwóch bokach działki, na której znajduje się dom Zajsta. Radny od lat domagał się pielęgnacji rowu, ale gmina nie reagowała. Postanowił go kupić, samodzielnie doprowadzić do ładu i wtedy… rozkręciła się afera.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 43 - 63 z 3829

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u