22 Września 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Joachim, Joachima,
Maurycy, Prosimir,
Tomasz
Do końca roku zostało 101 dni.
REKLAMA

 
OGŁOSZENIA DROBNE
19.9.2018 07:02
Poszukuję pracy
17.9.2018 17:34
Kawalerka do wynajęcia
17.9.2018 17:07
XBOX ONE Z PADEM I 6 GRAMI
17.9.2018 10:21
Fotele stan bardzo dobry
16.9.2018 14:59
wanna

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Miastecki przedsiębiorca zwabił, odurzył, pobił i ZGWAŁCIŁ MNIE!
Napisany przez Administrator, z 19-03-2018 17:53

 To mógłby być film fabularny, ale niestety podobno jest to historia prawdziwa. Uboga sprzątaczka z podmiasteckiej wsi została podobno podstępnie zwabiona, odurzona, pobita, a następnie brutalnie zgwałcona przez miasteckiego biznesmena. Taka jest wersja 36-letniej kobiety. Podzieliła się z nami tą opowieścią nie ukrywając swojego złego stanu zdrowia psychicznego i ogromnego siniaka pod okiem. Sprawa trafiła już do miasteckiej prokuratury, ale domniemany sprawca nadal cieszy się wolnością. Zarówno dziewczynka, jak i ofiara gwałtu, nie otrzymały dotychczas pomocy psychologa!

 
Napadli i kluczami do kół powybijali szyby!
Napisany przez Administrator, z 12-03-2018 18:33

 To nie był udane rozpoczęcie weekendu dla Dawida B. - mieszkańca Miastka, któremu nieznani sprawcy wybili szyby w samochodzie. Wszystko to działo się na parkingu przy ul. Wybickiego w Miastku, który znajduje się naprzeciwko Szpitala Miejskiego w Miastku. W rozmowie z nami mówi, że było dwóch sprawców. Twierdzi też, że wie kto był “zleceniodawcą” tego przedsięwzięcia. Póki co nie chce tego ujawniać. Nazwisko potencjalnego podejrzanego podał funkcjonariuszom policji.

 
NĘDZNA STAROŚĆ rodziców kulturysty
Napisany przez Administrator, z 05-03-2018 18:30

 Szok i niedowierzanie! Tymi dwoma słowami można określić to, co spotkało na starość małżeństwo Harbart z ulicy Rodzinnej. Staruszkowie żyją za ok. 200-300 zł miesięcznie śpiąc w niedogrzanym domu. Ewald Harbart nie zdejmuje z głowy czapki. Śpi w niej, w spodniach i flanelowej koszuli. Jest ciężko chory, ma cewnik i powłócząc nogami po niedogrzanym mieszkaniu ciągnie za sobą woreczek z moczem. 82-latek trafił kiedyś do szpitala z powodu niedożywienia, ale jakoś się z tego wykaraskał. Jego 76-letnia żona Bogumiła stara się być silna. Kiedyś była asystentką w sali operacyjnej miasteckiego szpitala. Wtedy nie spodziewała się, że ostatnie lata swojego życia spędzi w skrajnej nędzy.

 
Rondo zamiast niebezpiecznego zakrętu w Dretyniu? To pomysł radnego
Napisany przez Administrator, z 28-02-2018 20:37

Miarka się przebrała! - takiego zdania są kierowcy z regionu miasteckiego po tym jak na zakręcie w Dretyniu doszło do całej serii kolizji drogowych. W ubiegły weekend aż trzej kierowcy nie zauważyli łuku i pojechali prosto. Wcześniej doszło do kilkunastu takich zdarzeń. Wjechali do rowu i nikomu nic się nie stało, ale wszyscy twierdzą, że tragedia to kwestia czasu. Wie o tym również miejscowy radny Tomasz Śmietana, który zabiega o przebudowę tego miejsca. Jego zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby rondo. Drogowcy nie mówią nie, ale wskazują też na inne techniczne możliwości.


 
Makabryczne odkrycie na ul. Mickiewicza. Zwłoki przy drodze!
Napisany przez Administrator, z 19-02-2018 18:37

 Poszła z psem na spacer, a znalazła… zwłoki. Makabrycznego odkrycia dokonała w piątkowy poranek pani Elżbieta, mieszkanka Miastka. Przy gminnej drodze gruntowej wiodącej od straży pożarnej do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji znalazła 65-letniego, martwego mężczyznę. Nie był dobrze widoczny, bo częściowo przykryty śniegiem. Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

 
Bezdomny w bankomacie
Napisany przez Administrator, z 16-02-2018 21:44

 W ub. środę wieczorem bezdomny znów pojawił się w pomieszczeniu przy ul. Armii Krajowej, w którym znajdują się bankomaty należące do PKO. Poinformowaliśmy straż miejską, a także przedstawicieli banku. Nie ulega wątpliwości, że w przypadku mrozów, z jakimi mamy ostatnio do czynienia, takie wizyty będą częstsze.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 43 - 63 z 3869

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u