23 Marca 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Eberhard, Feliks,
Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia,
Pelagiusz, Piotr,
Zbysław
Do końca roku zostało 284 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
22.3.2019 17:07
Oddam
22.3.2019 16:04
Kupię mieszkanie 3 pokojowe
21.3.2019 17:17
Telewizor
20.3.2019 18:23
materac 140 x 200
20.3.2019 18:20
Zlewozmywak kuchenny

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Szerokie zainteresowanie telewizją w Internecie
Napisany przez Administrator, z 18-05-2007 12:36

Ogromnym zainteresowaniem wśród internautów cieszy się możliwość oglądania Programu Lokalnego SMTK w Internecie. Średnio kilkaset osób ogląda cotygodniowe wydania "Flesza miasteckiego" SMTK w sieci internetowej. W każdej chwili internauta może wybrać do obejrzenia interesujący go program, aktualny lub archiwalny. Według statystyk to mieszkańcy Miastka stanowią największą widownię (ok. 70%), pozostałe 30% to osoby spoza Miastka. Mniejszość stanowią głównie ci, którzy w jakimś stopniu są powiązani z naszym miastem np. wyemigrowali czy też są tymczasowo poza domem i w tym przypadku wracają wspomnieniami do naszego miasta chcąc dowiedzieć się, co aktualnie się u nas dzieje.

W każdym czasie program można zatrzymać a także przewinąć i zacząć oglądanie od interesującego nas momentu. Ułatwi nam to lista ze spisem materiałów zamieszczona w aktualnym wydaniu. Oglądają nas osoby z każdego zakątka Polski, ale również i z zagranicy. W Europie najczęściej połączenia wykonywane są z Niemiec i Wielkiej Brytanii. Dość liczną grupę stanowią także osoby z Belgii, Francji oraz Norwegii. Natomiast za oceanem najliczniej oglądają nas mieszkańcy ze Stanów Zjednoczonych oraz z południowo-wschodniej części Kanady.

Zachęcamy Państwa w dalszym ciągu do oglądania naszych programów i jednocześnie dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie !


 
Restrukturyzacja sieci nadawczych Polskiego Radia
Napisany przez Administrator, z 16-05-2007 22:26
Według oficjalnych już informacji szumnie zapowiadana restrukturyzacja sieci nadawczych Polskiego Radia ma nastąpić w nocy z 30 na 31 maja br.

W naszym regionie ma wyglądać to następująco: dotychczasowa częstotliwość radiowa 107,9 MHz (60,0 ERP [kW]) na której nadaje obecnie Radio BIS ma zostać przekazana Programowi 1 Polskiego Radia.

Oznacza to, że mieszkańcy naszego regionu stracą możliwość słuchania tzw. Biski.
Najbliższy z nadajników tej stacji będzie znajdywał się po restrukturyzacji w Słupsku (106,8 MHz - 5 ERP [kW]), niestety jest on dość małej mocy i w związku z tym mogą występować spore trudności z optymalnym obiorem tej stacji na naszym terenie.

Rekonfiguracja planowana była w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć zasięg Jedynki przy minimalnym zmniejszeniu zasięgu Dwójki i Radia Bis. Według aktualnego projektu Program I docierał będzie na falach ultrakrótkich do ponad 90% kraju - zarówno pod względem powierzchniowym, jak i ludnościowym. W wyniku rekonfiguracji w zasięgu Dwójki na falach ultrakrótkich znajdzie się około 60% mieszkańców kraju. Najbardziej poszkodowane w wyniku rekonfiguracji ma być Polskie Radio Bis. W wyniku zmian - według aktualnego projektu - ma dysponować czterdziestoma czterema częstotliwościami - w większości częstotliwościami małej mocy, oddanymi przez Jedynkę i Dwójkę.

Warto dodać, że kres Radia BIS dobiega niestety powoli końca !
Niewykluczone, że już w październiku tego roku stację tą zastąpi całodobowy program informacyjny Polskiego Radia.


 
Konserwacja nadajników
Napisany przez Administrator, z 16-05-2007 22:13

We wtorek 29 maja 2007 roku (9:00-13:00) zostanie przeprowadzona konserwacja nadajników radiowo-telewizyjnych w centrum nadawczym Koszalin/Gołogóra, należącego do TP EmiTel. W związku z tym nastąpią przerwy w odbiorze stacji radiowych i telewizyjnych dla osób korzystających z tego punktu.

Stacje radiowe - 89,3 MHz - RMF FM; 93,8 MHz - Program 2 PR; 97,4 MHz - Program 3 PR; 103,1 MHz - Radio Koszalin; 105,3 MHz - Radio Zet; 107,9 MHz - Program 4 PR (tzw. Radio BIS).
Stacje telewizyjne - C08 - TVP 1; C23 - TVP 2; C40 - Polsat.
Podane powyżej stacje telewizyjne nie będzie można w tym czasie odbierać również w Miasteckiej Telewizji Kablowej (175,25 MHz - Polsat; 183,25 MHz - TVP 1;
215,25 MHz - TVP 2).


 
Informacja dla abonentów Internetu z firmy COMEL-IT MIASTKO
Napisany przez Administrator, z 29-04-2007 01:35

Uwaga abonenci Internetu z firmy COMEL-IT MIASTKO. Od kilku tygodni osoby łączące się bezpośrednio z Internetem mają stałą prędkość pobierania danych z zewnątrz sieci 24/h (zgodnie z wykupioną prędkością transmisji). Aby korzystać z mnożników prędkości jak do tej pory należy łączyć się z Internetem przez dotychczasowy serwer proxy. Adres: w3cache.comel-it.com  ;  Port: 8080

Informacja ta dotyczy wyłącznie abonentów usługi "METRO 500" i wyżej oraz tych osób, które łączyły się do tej pory bezpośrednio z Internetm.

Więcej o usłudze "Reload", czyli zmianach prędkości o różnych porach dnia można znaleźć i poczytać w dziale "INTERNET" na niniejszej stronie internetowej. Zapraszamy !

TERAZ INTERNET JESZCZE SZYBSZY !!!


 
"Nasze Miastko" zmienia się dla Czytelników
Napisany przez Administrator, z 28-04-2007 00:22

Bezpłatny miesięcznik Gminy Miastko "Nasze Miastko" w nakładzie 3.000 egzemplarzy zmienia się na lepsze i wychodzi do swoich czytelników. Od 7-mego numeru gazeta zwiększyła swoją objętość o 100% i teraz liczyć będzie zamiast ośmiu - szesnaście stron. Pojawiła się nowocześniejsza szata graficzna a także nowe rubryki. Poniżej zamieszczamy kilka zdań od redaktora naczelnego miesięcznika dla wszystkich czytelników.

"Drodzy Czytelnicy, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zwiększamy objętość "Naszego Miastka". Teraz każdy numer będzie liczył zamiast ośmiu - szesnaście stron. Przepraszamy jednocześnie, że na numer, który trzymacie w rękach, czekaliście dłużej niż zwykle. Dotąd gazeta ukazywała się w pierwszym lub drugim tygodniu miesiąca, teraz zawsze będzie ukazywała się w ostatnich dniach każdego miesiąca. Umożliwi nam to przekazanie pełniejszych informacji z mijającego miesiąca oraz zapowiadanie wydarzeń kolejnego. To jednak nie koniec zmian. Rozpoczęliśmy je miesiąc temu unowocześniając szatę graficzną. Za miesiąc w gazecie pojawi się wiele nowych ciekawych stałych rubryk, stworzonych, by ułatwić Wam czytanie gazety. Jak już się przekonaliście "Nasze Miastko" nie jest gazetą, która na siłę szuka taniej sensacji. Jesteśmy gazetą, która chce pokazywać to, co dobre, nie uciekając jednocześnie od kontrowersyjnych i trudnych tematów. Naszym celem jest przede wszystkim informowanie mieszkańców o wszystkim, co ważne w Miastku i okolicy. Chcemy służyć Wam radą, dlatego będziemy starać się, by wiele umieszczanych w "Naszym Miastku" informacji miało charakter użyteczny. Zależy nam, by każdy znalazł w tej gazecie coś dla siebie. Dlatego też planujemy jedną ze stron poświęcić miasteckiej młodzieży. Pamiętajcie, że każdy z Was może znaleźć się na łamach, jeśli robi coś ciekawego, wyjątkowego, lub chce podzielić się osiągnęciami swoimi czy swoich bliskich. Dlatego liczę na Wasze sugestie i uwagi. Życzę miłej lektury i zapraszam do kontaktu z nami"
Arkadiusz Gryko - redaktor naczelny miesięcznika "Nasze Miastko"

Komentarz pochodzi z nr 4 (7) - kwiecień 2007


 
Nowa częstotliwość radiowa dla Miastka
Napisany przez Administrator, z 21-04-2007 00:33

W Monitorze Polskim z 17 kwietnia br. ukazała się rekordowa ilość dziesięciu nowych Ogłoszeń Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z 30 marca 2007 r. Na ich podstawie nadawcy mogą się ubiegać o przyznane częstotliwości. Jedna z nich przypadła również po raz kolejny dla Miastka. Na częstotliwości 87,8 MHz (ERP 0,5 kW, pol. H), wcześniej planowanej dla oddalonego o 14 km na południowy-zachód Białego Boru, zagra nowy bądź istniejący nadawca lokalny rozpowszechniający program o charakterze uniwersalnym. Termin składania wniosków w przypadku każdego z ogłoszeń upływa 1 czerwca br. Dodajmy, że w zeszłym roku Radio Maryja było jedynym wnioskodawcą w sprawie uzyskania częstotliwości 96,8 MHz z ERP 0,6 kW w Miastku.

Na powyższej częstotliwości (87,8 MHz) miałby być rozpowszechniany program radiowy o zasięgu lokalnym i o charakterze uniwersalnym, w którym są nadawane audycje słowne i inne przekazy słowne oraz elementy słowne w audycjach słowno-muzycznych poświęcone tematyce lokalnej, odnoszące się do miejscowości objętych zasięgiem nadawania, w tym audycje obligatoryjne o tematyce lokalnej tj. własne lokalne dzienniki nadawcy i publicystyka poświęcona problemom lokalnym.


 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 nast. » koniec »»

Pozycje: 3865 - 3885 z 3898

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u