16 Listopada 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Aureliusz, Dionizy,
Edmund, Gertruda,
Leon, Maria, Marek,
Niedamir, Otomar,
Paweł, Piotr
Do końca roku zostało 46 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
14.11.2018 20:43
Karton ubranek 74-86
14.11.2018 19:51
Oferty pracy
14.11.2018 19:30
Boiler elektryczny 60 l,,GELMET'',używany stan bdb
14.11.2018 18:21
VW POLO 2000 rok
14.11.2018 17:50
Mieszkanie do wynajęcia w centrum Miastka

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Konta pocztowe w domenie miastko.pl
Napisany przez Administrator, z 13-01-2007 00:05

Od stycznia 2007 roku każdy z Nas może mieć za darmo konto pocztowe w domenie miastko.pl (twojanazwa@miastko.pl) Usługa bezpłatnej poczty elektronicznej jest świadczona przez Miastecki Portal Internetowy w ramach promocji Gminy Miastko. Właścicielem portalu jest Urząd Miejski w Miastku przy ulicy Grunwaldzkiej 1. Świadczenie usług bezpłatnej poczty elektronicznej odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie. Regulamin określa w szczególności:
prawa i obowiązki użytkowników usług bezpłatnej poczty elektronicznej;
prawa i obowiązki Miasteckiego Portalu Internetowego w zakresie świadczenia usług bezpłatnej poczty elektronicznej.

Poczta w domenie miastko.pl to:

- do 1 GB pojemności bezpłatnie,
- do 5 MB w jednej wiadomości,
- ochrona przed spamem i wirusami,
- prosty i przyjazny interfejs poczty,
- możliwość czytania poczty przez www w trybie szyfrowanym,

Więcej na: http://poczta.miastko.pl


 
Zmiany w spółce "Media Pomorskie"
Napisany przez Administrator, z 01-01-2007 23:59

Jak już informowaliśmy na naszej stronie internetowej w listopadzie ubiegłego roku,
"Media Pomorskie sp. z o.o.", która jest wydawcą na Pomorzu Środkowym między innymi dwóch płatnych dzienników regionalnych: "Głosu Słupskiego/Głosu Koszalińskiego"  i
"Głosu Pomorza" - od 12 stycznia br. zamierza połączyć oba tytuły.
W zamian za to nowa gazeta ma być jeszcze bardziej ciekawsza, ma być więcej informacji i zarazem stron - oczywiście bez zmiany ceny !
Władze spółki podjęły decyzję o wycofaniu dwóch tytułów z terenów, na których teraz pokrywają się zasięgiem (w regionie koszalińskim i słupskim) – oznacza to likwidację tytułu ”Głos Słupski” i rezygnację z wydawania ”Głosu Pomorza” w Koszalinie.

Od 12 stycznia 2007 roku, będzie wyglądać to następująco (wydawany będzie tylko tytuł):

Region Słupski - "Głos Pomorza"
Region Koszaliński - "Głos Koszaliński"


 
Głos - Dziennik Pomorza
Napisany przez Administrator, z 08-01-2007 22:06

Od 12 stycznia br. na Pomorzu zachodnim i środkowym po połączeniu trzech regionalnych tytułów: "Głosu Koszalińskiego", "Głosu Pomorza" i "Głosu Szczecińskiego" będzie ukazywał się jeden: "Głos - Dziennik Pomorza". Gazety należą do grupy "Media Regionalne".
Dziennik powstanie z połączenia trzech tytułów należących do grupy Media Regionalne, wydawanych na Pomorzu Zachodnim i Środkowym: „Głosu Szczecińskiego”, „Głosu Koszalińskiego” i „Głosu Pomorza”. Tytuły te pozostaną na lokalnych rynkach (w regionie szczecińskim – „Głos Szczeciński”, w regionie koszalińskim – „Głos Koszaliński”, w regionie słupskim – „Głos Pomorza”) jako mutacje gazety, które mają zachować dużą autonomię.
Jak poinformował na konferencji prasowej w Warszawie redaktor naczelny "Głosu - Dziennika Pomorza" Mirosław Krome, zmiana ta pozwoli na wprowadzenie jednego formatu, nowych rozwiązań graficznych, gazeta będzie miała więcej stron (średnio 28) oraz więcej koloru, zaś w piątki do dziennika będzie dołączony magazyn. Nowy tytuł będzie ukazywał się od poniedziałku do soboty. Codziennie będą wydawane dodatki tematyczne: "Dom", "Firma", "Praca", "Auto", "Market" i "Zdrowie".
Pełniący od trzech miesięcy funkcję redaktora naczelnego jednocześnie w "Głosie Koszalińskim", "Głosie Pomorza" i "Głosie Szczecińskim" Kromer zapewnił, że w nowym dzienniku pojawi się więcej uporządkowanej informacji, rozszerzone informacje lokalne oraz poradnictwo.
Redaktor naczelny podkreślił, że celem projektu jest stworzenie silnego dziennika regionalnego, który będzie liderem na rynku zachodniopomorskim. Sprzedaż dziennika ma się utrzymywać na poziomie powyżej 40 tys. egzemplarzy w tygodniu i ponad 100 tys. w weekend. Obecnie nakład trzech tytułów regionalnych w tygodniu wynosi ok. 52 tys. egzemplarzy.
"Głos - Dziennki Pomorza" będzie przygotowywany w dotychczasowych trzech redakcjach w Szczecinie, Koszalinie i Słupsku. Zastępcami redaktora naczelnego w poszczególnych redakcjach mają być Jacek Ogrodniczak (Szczecin), Przemysław Stefanowski (Koszalin) i Krzysztof Nałęcz (Słupsk).
"W redakcjach trzech dzienników regionalnych przed połączeniem pracowały 233 osoby. Na skutek zmian odeszło 46 osób, w tym 26 dziennikarzy" - poinformował Mirosław Kromer.
Na promocję nowego tytułu przeznaczonych zostało ok. 400 tys. zł. Reklamy nowego tytułu pojawią się na billboardach oraz w lokalnych rozgłośniach radiowych i telewizjach.
Ponadto grupa "Media regionalne", wydawać będzie nowe bezpłatne tygodniki w Koszalinie i Słupsku, przygotowywane przez redakcje dziennika "Głos - Dziennik Pomorza". Ukazywać będą się w czwartki, a ich nakład wyniesie po 12 tys. egzemplarzy.
"Media Regionalne" to grupa, która skupia spółki wydające 12 gazet regionalnych. Grupa zmieniła w grudniu nazwę z "Orkla Press Polska" po przejęciu jej w październiku przez brytyjski fundusz Mecom Group.

 
COMEL: Pakiet dla oszczędnych
Napisany przez Administrator, z 02-01-2007 00:19

Miastecka firma COMEL oficjalnie uruchomiła nową usługę dostępu do Internetu, a mianowicie pakiet 128 kbps za jedyne 19,90 zł !
Przeznaczony jest on głównie dla osób, które sporadycznie korzystają z Internetu, czy też często są poza domem.

Więcej szczegółów o nowej ofercie pod numerem telefonu: (0-59) 857-94-35

Na dobry początek - 3 miesiące abonamentu gratis !
Promocja trwa do 31 stycznia 2007 r.


 
SMTK: "KANAŁ REKLAMOWY" na osobnej częstotliwości
Napisany przez Administrator, z 11-12-2006 20:21

Od poniedziałku, 11.12.2006 r. "KANAŁ REKLAMOWY" nadawany jest na osobnej częstotliwości w Miasteckiej Telewizji Kablowej.
Na dotychczasowym kanale (S 07; 151,25 MHz) prezentowane będą tylko informacje lokalne. Przypomnijmy, że nowa częstotliwość kanału z reklamami to: S 33; 399,25 MHz.
 
"Nasze Miastko"
Napisany przez Administrator, z 26-11-2006 17:51

 "Nasze Miastko" - tak brzmi nowa, bezpłatna gazeta, która ukazuje się od niedawna w Miastku. Wydawcą gazety jest Pracownia Komunikacji Społecznej z siedzibą w Słupsku. Nakład gazety wynosi 3.000 egzemplarzy i kolportowany jest w Gminie Miastko.

W 8-stronnicowym numerze można znaleźć między innymi: informacje lokalne, wywiady, opinie, komentarze, sondy, reklamy, itp.


 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 nast. » koniec »»

Pozycje: 3865 - 3885 z 3885

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u