27 Maja 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.
REKLAMA
OGŁOSZENIA DROBNE
27.5.2018 17:24
Poszukuję pracy
27.5.2018 15:37
sprzedam
27.5.2018 11:04
Prace przydomowe
27.5.2018 08:00
Praca sezonowa wakacje
26.5.2018 10:36
SPRZEDAM NOSIDEŁKO DZIECIĘCE

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Sygnał miasteckiej kablówki na Osiedlu "Trójkąt"
Napisany przez Administrator, z 08-02-2007 22:27

Już niedługo sygnał Stowarzyszenia Miastecka Telewizja Kablowa zawita i dostępny będzie dla mieszkańców Osiedla Trójkąt i pobliskich ulic m.in. Czereśniowej, Łąkowej, Owocowej czy też Osiedla Ceglanego. Wiosną, gdy tylko puszczą mrozy, zostanie puszczony kabel od ulicy Piłsudzkiego w kierunku Osiedla Trójkąt. Zadanie jest o tyle prostsze, że w ubiegłym roku zostały ułożone już pod ziemią rury, sięgające praktycznie aż do miasteckiego stadionu. Podłączenia mają odbywać się stopniowo gdyż co jakiś czas sygnał musi być badany i w razie jego utraty jakości musi być stosowany wzmacniacz sygnału. Po zakończeniu tych inwestycji planuje się okablować Zatorze, lecz nie wcześniej niż za 2-3 lata.

Obecnie SMTK liczy ok. 1750 gniazdek abonenckich, lecz liczba ta stale rośnie. W tej chwili podłączani są nowi abonenci trzech bloków na ulicy Generała Maczka, następnie podłączani będą mieszkańcy bloków przy ul. Wielkopolskiej. Abonament miesięczny za telewizję wynosi 15 zł. W skład oferty programowej wchodzi teraz 35 kanałów (w tym wydzielony program lokalny), lecz na tym nie koniec. Wkrótce zapowiadane są nowe programy tematyczne w sieci !
 
Odbiór Radia Weekend w Miastku
Napisany przez Administrator, z 28-01-2007 13:39

Informujemy, że w związku z dwukrotnym zwiększeniem mocy nadajnika Radia Weekend na częstotliwości 99,3 MHz w Chojnicach, poprawił się odbiór powyższej stacji w Miastku. Nadajnik znajduje się na 75-metrowym maszcie przy ul. Towarowej w Chojnicach. Choć docierający sygnał nie dokońca jest optymalny to przy dobrej jakości antenie i samego odbiornika, dźwięk jest dość zadawalający. Dotychczas odbiór Radia Weekend w Miastku był utrudniony, lecz to nieznaczy, że był niemożilwy. Oprócz dostępnego streamingu ze strony internetowej radia, przy odrobinie szczęścia można było pokusić się o odbiór ze stacji nadawczej w Bytowie na częstotliwości 105,8 MHz. Warto również poinformować, że z badań firmy SMG-KRC wynika, iż Radio Weekend zajmuje pierwsze miejsce pod względem słuchalności na terenie powiatu bytowskiego.

Ostatnio często mówi się również o utrudnionym odbiorze Radia Gdańsk w Miastku i okolicy. Dodajmy, że akurat w tym przypadku nie powinno być żadnych problemów z odbiorem, gdyż tak naprawdę sygnał w jakości stereo + RDS dociera do nas z nadajnika w Bytowie (10.00 H) na częstotliwości 107,0 MHz.


 
Konta pocztowe w domenie miastko.pl
Napisany przez Administrator, z 13-01-2007 00:05

Od stycznia 2007 roku każdy z Nas może mieć za darmo konto pocztowe w domenie miastko.pl (twojanazwa@miastko.pl) Usługa bezpłatnej poczty elektronicznej jest świadczona przez Miastecki Portal Internetowy w ramach promocji Gminy Miastko. Właścicielem portalu jest Urząd Miejski w Miastku przy ulicy Grunwaldzkiej 1. Świadczenie usług bezpłatnej poczty elektronicznej odbywa się na zasadach określonych w Regulaminie. Regulamin określa w szczególności:
prawa i obowiązki użytkowników usług bezpłatnej poczty elektronicznej;
prawa i obowiązki Miasteckiego Portalu Internetowego w zakresie świadczenia usług bezpłatnej poczty elektronicznej.

Poczta w domenie miastko.pl to:

- do 1 GB pojemności bezpłatnie,
- do 5 MB w jednej wiadomości,
- ochrona przed spamem i wirusami,
- prosty i przyjazny interfejs poczty,
- możliwość czytania poczty przez www w trybie szyfrowanym,

Więcej na: http://poczta.miastko.pl


 
Zmiany w spółce "Media Pomorskie"
Napisany przez Administrator, z 01-01-2007 23:59

Jak już informowaliśmy na naszej stronie internetowej w listopadzie ubiegłego roku,
"Media Pomorskie sp. z o.o.", która jest wydawcą na Pomorzu Środkowym między innymi dwóch płatnych dzienników regionalnych: "Głosu Słupskiego/Głosu Koszalińskiego"  i
"Głosu Pomorza" - od 12 stycznia br. zamierza połączyć oba tytuły.
W zamian za to nowa gazeta ma być jeszcze bardziej ciekawsza, ma być więcej informacji i zarazem stron - oczywiście bez zmiany ceny !
Władze spółki podjęły decyzję o wycofaniu dwóch tytułów z terenów, na których teraz pokrywają się zasięgiem (w regionie koszalińskim i słupskim) – oznacza to likwidację tytułu ”Głos Słupski” i rezygnację z wydawania ”Głosu Pomorza” w Koszalinie.

Od 12 stycznia 2007 roku, będzie wyglądać to następująco (wydawany będzie tylko tytuł):

Region Słupski - "Głos Pomorza"
Region Koszaliński - "Głos Koszaliński"


 
Głos - Dziennik Pomorza
Napisany przez Administrator, z 08-01-2007 22:06

Od 12 stycznia br. na Pomorzu zachodnim i środkowym po połączeniu trzech regionalnych tytułów: "Głosu Koszalińskiego", "Głosu Pomorza" i "Głosu Szczecińskiego" będzie ukazywał się jeden: "Głos - Dziennik Pomorza". Gazety należą do grupy "Media Regionalne".
Dziennik powstanie z połączenia trzech tytułów należących do grupy Media Regionalne, wydawanych na Pomorzu Zachodnim i Środkowym: „Głosu Szczecińskiego”, „Głosu Koszalińskiego” i „Głosu Pomorza”. Tytuły te pozostaną na lokalnych rynkach (w regionie szczecińskim – „Głos Szczeciński”, w regionie koszalińskim – „Głos Koszaliński”, w regionie słupskim – „Głos Pomorza”) jako mutacje gazety, które mają zachować dużą autonomię.
Jak poinformował na konferencji prasowej w Warszawie redaktor naczelny "Głosu - Dziennika Pomorza" Mirosław Krome, zmiana ta pozwoli na wprowadzenie jednego formatu, nowych rozwiązań graficznych, gazeta będzie miała więcej stron (średnio 28) oraz więcej koloru, zaś w piątki do dziennika będzie dołączony magazyn. Nowy tytuł będzie ukazywał się od poniedziałku do soboty. Codziennie będą wydawane dodatki tematyczne: "Dom", "Firma", "Praca", "Auto", "Market" i "Zdrowie".
Pełniący od trzech miesięcy funkcję redaktora naczelnego jednocześnie w "Głosie Koszalińskim", "Głosie Pomorza" i "Głosie Szczecińskim" Kromer zapewnił, że w nowym dzienniku pojawi się więcej uporządkowanej informacji, rozszerzone informacje lokalne oraz poradnictwo.
Redaktor naczelny podkreślił, że celem projektu jest stworzenie silnego dziennika regionalnego, który będzie liderem na rynku zachodniopomorskim. Sprzedaż dziennika ma się utrzymywać na poziomie powyżej 40 tys. egzemplarzy w tygodniu i ponad 100 tys. w weekend. Obecnie nakład trzech tytułów regionalnych w tygodniu wynosi ok. 52 tys. egzemplarzy.
"Głos - Dziennki Pomorza" będzie przygotowywany w dotychczasowych trzech redakcjach w Szczecinie, Koszalinie i Słupsku. Zastępcami redaktora naczelnego w poszczególnych redakcjach mają być Jacek Ogrodniczak (Szczecin), Przemysław Stefanowski (Koszalin) i Krzysztof Nałęcz (Słupsk).
"W redakcjach trzech dzienników regionalnych przed połączeniem pracowały 233 osoby. Na skutek zmian odeszło 46 osób, w tym 26 dziennikarzy" - poinformował Mirosław Kromer.
Na promocję nowego tytułu przeznaczonych zostało ok. 400 tys. zł. Reklamy nowego tytułu pojawią się na billboardach oraz w lokalnych rozgłośniach radiowych i telewizjach.
Ponadto grupa "Media regionalne", wydawać będzie nowe bezpłatne tygodniki w Koszalinie i Słupsku, przygotowywane przez redakcje dziennika "Głos - Dziennik Pomorza". Ukazywać będą się w czwartki, a ich nakład wyniesie po 12 tys. egzemplarzy.
"Media Regionalne" to grupa, która skupia spółki wydające 12 gazet regionalnych. Grupa zmieniła w grudniu nazwę z "Orkla Press Polska" po przejęciu jej w październiku przez brytyjski fundusz Mecom Group.

 
COMEL: Pakiet dla oszczędnych
Napisany przez Administrator, z 02-01-2007 00:19

Miastecka firma COMEL oficjalnie uruchomiła nową usługę dostępu do Internetu, a mianowicie pakiet 128 kbps za jedyne 19,90 zł !
Przeznaczony jest on głównie dla osób, które sporadycznie korzystają z Internetu, czy też często są poza domem.

Więcej szczegółów o nowej ofercie pod numerem telefonu: (0-59) 857-94-35

Na dobry początek - 3 miesiące abonamentu gratis !
Promocja trwa do 31 stycznia 2007 r.


 
«« start « poprz. 181 182 183 184 nast. » koniec »»

Pozycje: 3823 - 3843 z 3845

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u