11 Grudnia 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Damazy, Daniela,
Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało 21 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
10.12.2018 08:33
sprzedam zbiornik CWU WATT HT 300
10.12.2018 07:55
AUDI Q5 RELINGI DACHOWE 8R0071151G
10.12.2018 07:25
Opony zimowe
10.12.2018 07:20
Sprzedam Działkę Wołcza Mała
9.12.2018 20:33
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Koncesja przyznana dla Radia Weekend
Napisany przez Administrator, z 29-01-2008 22:27

Po kilku miesiącach oczekiwań wszystko stało się już jasne. Wkrótce mieszkańcy Miastka i okolic bez żadnych problemów będą mogli usłyszeć w swoich eterach nową stację lokalną, którą będzie Radio Weekend z Chojnic. To właśnie na tej stacji radiowej można usłyszeć najwięcej informacji lokalnych z Miastka i okolic. W dniu 29 stycznia 2008 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na swoich cotygodniowych posiedzeniach dokonała m.in. rozstrzygnięcia postępowania o rozszerzenie koncesji o stacje nadawczą w Miastku na 87,8 MHz.

W postępowaniu tym o rozszerzenie koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego o zasięgu lokalnym i charakterze uniwersalnym w Miastku ubiegało się trzech wnioskodawców: spółka Petrus Polska z Chojnic, spółka Radio REJA ze Szczecinka, nadawca programu Radio Eska Szczecinek oraz spółka Vigor Media ze Słupska, nadawca programu RMF Maxxx Pomorze. W związku z ogłoszeniem z 13 lipca 2007 roku, w wyniku dokonania oceny złożonych wniosków przez powyższe spółki KRRiT postanowiła rozszerzyć koncesję udzieloną spółce Petrus Polska z Chojnic nadawcy programu Radio Weekend, poprzez przyznanie prawa do rozpowszechniania programu za pomocą następującej stacji nadawczej: Miastko 87,8 MHz (ERP 0,5 kW, pol. H).
 
Konferencja "Dziennikarstwo Internetowe"
Napisany przez Administrator, z 25-01-2008 22:43

II edycja konferencji z cyklu DZIENNIKARSTWO INTERNETOWE

UWARUNKOWANIA PRAWNE DZIENNIKARSTWA INTERNETOWEGO

Warszawa, 7 lutego 2008 r.

Dziennikarstwo Internetowe ma swą specyfikę, w pełni widoczną przy analizie jego uwarunkowań prawnych. Zmiany technologiczne oraz nowe możliwości związane z wykorzystaniem Internetu powodują konieczność stałej aktualizacji i nowych interpretacji przepisów prawa prasowego, autorskiego oraz prawa związanego z ochroną danych i informacji. Program konferencji odpowiada na pytania odnoszące się do statusu dziennikarza internetowego.

Do udziału w konferencji zapraszamy:

- prawników
- redaktorów serwisów internetowych
- dziennikarzy- pracowników działów promocji i marketingu
- specjalistów ds. public relations- rzeczników prasowych
- specjalistów ds. Internetu
- przedstawicieli biur prasowych

PROGRAM
www.cpi.com.pl/imprezy/2008/di/index.php

Biuro Organizacyjne:
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o., 04-041 Warszawa, ul. Międzyborska 50
Tel. (022) 871 85 51, 870 69 10 (78), fax (022) 870 69 95, 871 85 56, e-mail: cpi@cpi.com.pl


Komentarze Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email
 
Akordeoniści wszystkich krajów łączcie się!
Napisany przez Administrator, z 23-01-2008 21:03

 W niedzielę 16 marca br. w Gimnazjum w Miastku odbędzie się III próba pobicia kaszubskiego rekordu Polski w jednoczesnej grze na akordeonie. W zeszłym roku w Kramarzynach (powiat bytowski, woj. pomorskie) podczas Dnia Jedności Kaszubów razem zagrało 168 akordeonistów z całej Polski. W tym roku znów chcemy pobić rekord Polski w jednoczesnej akordeonowej grze. Do Miastka zapraszamy wszystkich miłośników akordeonu z całego świata - małych i dużych, grubych i chudych, Kaszubów, Polaków, Ślązaków, Górali, Ukraińców, Niemców, Czechów, Szkotów, Holendrów i Fryzów wszystkich ludzi dobrej woli, którzy kochają akordeon. Zapraszam do Miastka i proszę o wsparcie promocyjne. Razem możemy zaprosić wielu akordeonistów z kraju i zagranicy. Razem pobijemy rekord świata i pochwalimy się naszym pięknym regionem. Zaprasza Marek Wantoch Rekowski - główny organizator, tel. (0) 501-435-350.

Obchody Dnia Jedności Kaszubów w Miastku rozpocząć się mają mszą świętą. Około godziny 11.30 w Gimnazjum zaczną się występy kaszubskich zespołów folklorystycznych, a także zespołów Związku Ukraińców w Polsce i Związku Ludności Pochodzenia Niemieckiego - oddziałów w Miastku. Odbędzie się też turniej gry w "baśkę". Imprezom towarzyszyć będą wystawy rękodzieła i stoiska promocyjne.

Czinda i Ahoj, Janeczku to dwa utwory, które zagraja akordeoniści podczas bicia rekordu w jednoczesnej grze na akordeonie. Zgłoszenia można kierować:
- telefonicznie: (0) 501-435-350;
- e-mailem: wotoch@wp.pl;
- pocztą tradycyjną: Komitet Organizacyjny Dnia Jedności Kaszubów, ul. Pomorska 6/4, 77-133 Tuchomie.

Nuty utworów do pobrania

Program imprezy


 
II Gala Boksu i Kick-boxingu
Napisany przez Administrator, z 23-01-2008 21:06

 Po dwuletniej przerwie do Miastka zjadą znowu najlepsi pięściarze Pomorza i kick-bokserzy. Imprezę tradycyjnie organizuje Józef Warchoł - mistrz świata w kick-boxingu, obecnie szef Fight Clubu Koszalin i promotor sportów walki na Pomorzu. Gośćmi specjalnymi imprezy będą - Paweł Skrzecz - wicemistrz olimpijski z Moskwy, wicemistrz Świata i wicemistrz Europy w boksie oraz Jerzy Rybicki - mistrz olimpijski z Moskwy.

W trakcie Gali, która odbędzie się w sobotę, 23 lutego o godz. 17.00 w hali miasteckiego Gimnazjum przy ul. Wrzosowej 1, odbędzie się siedem trzyrundowych walk bokserskich i dwie w kick-boxingu. Kulminacją Gali będzie walka o tytuł zawodowego mistrza Polski w kick-boxingu formuły K-1, którą stoczy Michał Jabłoński z KS Piaseczno z Grzegorz Kiełpińskim z Humera Białystok. Ten drugi zawodnik jest mistrzem świata juniorów z 2006 roku w tej dyscyplinie sportu. Zwycięzcy poszczególnych walk otrzymają puchary ufundowane przez władze gminy. W przerwach między walkami na ringu zaprezentują się dziewczęta z zespołu tańca współczesnego Fleks z Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku. Będą także niespodzianki w postaci innych występów.

Walki bokserskie:
1. Łukasz Kalbarczyk (Orzeł Wałcz) - Tomasz Mazur (Czarni Słupsk)
2. Marek Jędrzejewski (Czarni Słupsk) - Adam Kalita (Orzeł Wałcz)
3. Marta Okrajni (Spartakus Szczecin) - Sylwia Maksym (Skorpion Szczecin)
4. Mateusz Bats (Viktoria Nokaut Stargard Szczeciński) - Artur Gierczyk (Olimp Szczecin)
5. Marcin Latocha (Fight Club Koszalin) - Radosław Gawroński (Olimp Szczecin)
6. Michał Łoniewski (Kontra Elbląg) - Maciej Małecki (Skorpion Szczecin)
7. Michał Gurgacz (Skorpion Szczecin) - Mariusz Kuśmider (Kontra Elbląg)

Bilety w cenie 8 złotych można kupić w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury lub Wydziale Rozwoju Lokalnego i Promocji Urzędu Miejskiego w Miastku (tel. 059-857-20-81 wewn. 54).


 
Turniej uczniów Gimnazjum w Łodzierzy
Napisany przez Administrator, z 02-02-2008 13:04

W ramach akcji „Ferie na sportowo” Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzierzy zorganizował po raz kolejny z rzędu dwa turnieje dla uczniów szkół gimnazjalnych z naszego regionu. Dla chłopców przygotowano grę w piłkę nożną, natomiast dla dziewcząt grę w piłkę ręczną.

W ten sposób szkoła w Łodzierzy zamierza promować swoją placówkę i zachęcać przyszłych gimnazjalistów do kontynuowania nauki właśnie w tejże szkole. Najlepsze drużyny całego turnieju otrzymały puchary i dyplomy, ufundowane przez dyrekcję ZSRCKU w Łodzierzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali również ciepłe posiłki przygotowane przez stołówkę w pobliskim internacie.


 
Wędkarze podsumowali ubiegły rok
Napisany przez Administrator, z 23-01-2008 20:58

Swoje kolejne już z rzędu zebranie mieli członkowie koła wędkarskiego Karaś w Miastku. Tym razem spotkano się, aby omówić i podsumować ubiegły rok. Gościem zjazdu był Teodor Rudnik, prezes Zarządu Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Słupsku. W trakcie spotkania Jerzego Lubieńskiego, prezesa miasteckiego koła spotkała miła niespodzianka. Mianowicie otrzymał srebrną odznakę za dotychczasową pracę. Oprócz tego miłego akcentu omówiono najważniejsze sprawy z jakimi spotykają się obecnie wędkarze oraz perspektywy na przyszłość. Dodajmy, że w tym roku miasteckie koło wędkarskie obchodzić będzie 60-lecie swojego istnienia.

Największa bolączka miejscowych wędkarzy to niestety kłusownictwo i zbyt mała liczba jezior do swobodnego połowu ryb. Zaszło także kilka istotnych zmian. Między innymi na jeziorze Lednik dopuszczona została metoda spinningowa, ale utrzymany został zakaz połowu z łodzi. Zakaz wędkowania zniesiono za to na rzece Studnica, od wysokości ulicy Konstytucji 3 Maja do zakładu "Tino`s" (dawna fabryka rękawiczek). Wędkarze planują również spotkać się z dzierżawcą okolicznych jezior, aby udostępnił do wędkowania kolejnych kilka akwenów.


 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 nast. » koniec »»

Pozycje: 3802 - 3822 z 3894

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u