20 Lutego 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Euchariusz,
Eustachy,
Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła,
Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało 315 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
18.2.2019 18:10
Do wynajęcia mieszkane
18.2.2019 11:29
opony z felgami
16.2.2019 21:12
Działka budowlana Wołcza Mała!!!!
16.2.2019 18:19
Wynajmę mieszkanie
15.2.2019 09:32
Dom lub budynek gospodarczy.

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Telewizja Miastecka ponownie w Internecie !!!
Napisany przez Administrator, z 02-03-2008 12:21

Od marca 2008 r. po ponad półrocznej przerwie najnowsze wydania Programu Lokalnego Miasteckiej Telewizji Kablowej można ponownie oglądać w Internecie. Streaming video cotygodniowych wydań „Flesza Miasteckiego” dostępny jest na naszej stronie internetowej. Forma oglądania programu lokalnego w Internecie cieszy się ogromnych zainteresowaniem wśród internautów z naszego regionu i nie tylko. Średnio kilkaset osób ogląda cotygodniowe wydania "Flesza miasteckiego" w sieci internetowej. W każdej chwili internauta może wybrać do obejrzenia interesujący go program, aktualny lub archiwalny.

Aby móc oglądać miastecką telewizję niezbędny jest program Real Player, gdyż materiały te zakodowane są w formacie Real Media (*.rmvb). Dodajmy, że istnieje również możliwość przewijania materiałów i rozpoczęcia oglądania od interesującego nas momentu. Ułatwi nam to zamieszczony spis z listą materiałów dostępnych w aktualnym wydaniu wraz z czasem ich trwania. Program nadawany jest w bardzo dobrej jakości ok. 512 kbps.
 
Informacja dla mieszkańców Miastka
Napisany przez Administrator, z 26-02-2008 23:29

Zapraszamy Państwa do przeczytania informacji wystosowanej przez firmę PETRUS, COMEL i SMTK dla dotychczasowych abonentów kablówki i Internetu w Miastku.

..::ZOBACZ LIST::..

Dodatkowe informacje o ofercie:

..::OFERTA TELEWIZJI ANALOGOWEJ::..

..::OFERTA TELEWIZJI CYFROWEJ::..

..::OFERTA TELEFONU STACJONARNEGO::..

..::SUPER PROMOCJE DLA MIESZKAŃCÓW MIASTKA::..


Komentarze Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email
 
II Gala Boksu i Kick-Boxingu
Napisany przez Administrator, z 26-02-2008 00:33

 Po dwuletniej przerwie do Miastka znowu zjechali najlepsi pięściarze Pomorza i kick-bokserzy. 23 lutego 2008 r. w hali widowiskowo-sportowej miasteckiego gimnazjum odbyła się II Gala Boksu i Kick-Boxingu. Sobotni wieczór na widowni zgromadził kilkaset mieszkańców Miastka i okolic. Imprezę tradycyjnie zorganizował Józef Warchoł - mistrz świata w kick-boxingu, obecnie szef Fight Clubu Koszalin i promotor sportów walki na Pomorzu. Gościem specjalnym imprezy był m.in. Jerzy Rybicki - mistrz olimpijski z Moskwy.

W trakcie Gali, odbyło się pięć trzyrundowych walk bokserskich i dwie w kick-boxingu. Kulminacją Gali była walka o tytuł zawodowego mistrza Polski w kick-boxingu formuły K-1 w kategorii 81 kg, którą stoczyli Michał Jabłoński z KS Piaseczno z Grzegorz Kiełpińskim z Humera Białystok. Wygrał jednogłośnie Grzegorz Kiełpiński. Zwycięzcy poszczególnych walk otrzymywali puchary ufundowane przez władze gminy. W przerwach między walkami na ringu prezentowały się dziewczęta z zespołu tańca współczesnego Fleks z Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku.
 
Dzień Jedności Kaszubów podzielił mieszkańców Miastka
Napisany przez Administrator, z 24-02-2008 23:05

O zbojkotowaniu imprezy kulturalnej Dnia Jedności Kaszubów w naszym mieście przez Ks. dr Józefa Turkiela – proboszcza Parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Miastku pisaliśmy już wcześniej na naszych stronach internetowych. Tym razem zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji w ogólnopolskich mediach z tej sprawy.

Załączniki multimedialne:

- TVN/TVN24 (Fakty TVN, 23.02.2008 r.) "Jednością podzieleni" OBEJRZYJ MATERIAŁ

"Tegoroczny Dzień Jedności Kaszubów zamiast łączyć, już podzielił mieszkańców Miastka. Przypada w Wielkim Poście, dlatego proboszcz nie zgodził się na koncert rekordowo licznej kapeli akordeonistów. Nie chodzi tylko o głośną muzykę. Proboszcz podejrzewa, że na muzyce się nie skończy. Akordeoniści odwołali się do burmistrza, ale okazało się, że proboszcz jest z burmistrzem za pan brat." /Fakty TVN/

EDIT: Mimo wielu kontrowersji wokół tegorocznego Dnia Jedności Kaszubów zdecydowano jednak, że impreza ta odbędzie się zgodnie z planem tj. 16 marca br. w Miastku.


 
Kup sobie klepkę ;-)
Napisany przez Administrator, z 24-02-2008 22:24

Promować można swoje miasto przez różne rzeczy np. krajobraz, zabytki, imprezy masowe, maskotki czy też foldery reklamowe, itp. Na niecodzienny pomysł promocji wpadł Lech Warsiński – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miastku. W hali sportowej remontowany jest parkiet, który stary zastępuje nowy. Każdy, któremu bliskie jest Miastko może zafundować sobie teraz za symboliczną cenę fragment starego parkietu, przesiąkniętego potem miasteckich sportowców.

Z pewnością każdy, kto choć raz był na hali sportowej pamięta ten specyficzny zapach, który w niej występował. Teraz na pamiątkę może zafundować sobie klepkę z tym zapachem, a przez niektórych nazywane smrodem. Wielu mieszkańców Miastka nie kryje zaskoczenia z takiego pomysłu promocji naszego miasta. Ta niecodzienna sprawa została poruszona już przez ogólnopolskie media, m.in. TVP Gdańsk oraz telewizję PULS.


 
Oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych 2008/2009
Napisany przez Administrator, z 24-02-2008 22:17

Przedstawiamy dla wszystkich gimnazjalistów ofertę edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat bytowski. We wszystkich szkołach prowadzonych przez nasz powiat dla oddziałów klas I w roku szkolnym 2008/2009 przewiduje się utworzenie łącznie aż 42 oddziałów, w których kształcić się będzie mogło 1.262 uczniów.

Utworzonych zostanie łącznie: 11 oddziałów liceów ogólnokształcących, w których kształcić będzie się mogło 330 uczniów; 16 oddziałów techników dla 482 uczniów; 1 oddział liceum profilowanego dla 30 uczniów; 14 oddziałów klas zasadniczych zawodowych dla 420 uczniów.


 
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 nast. » koniec »»

Pozycje: 3781 - 3801 z 3898

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u