24 Marca 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dzierżysława,
Dziersława, Gabor,
Gabriel, Marek,
Sewer, Sofroniusz,
Szymon
Do końca roku zostało 283 dni.
Samotna matka narzeka na GOPS. Pijakom kasę dajecie...
Napisany przez Administrator, z 11-12-2016 11:44

 Lucyna Grodzińska z Gumieńca ma wiele uwag do pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebielinie. Wielką niesprawiedliwością nazywa nieprzyznanie jej zasiłku rodzinnego na dwie córki. Wskazuje, że świadczenia otrzymują osoby, które na nie nie zasługują.

 
Policjantka spała w radiowozie na drodze, ale prawa nie złamała. Jest wyrok
Napisany przez Administrator, z 09-12-2016 21:35

 Spała w radiowozie zaparkowanym z włączonym silnikiem na drodze do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miastku, ale prawa nie złamała. Taką decyzję podjął miastecki sędzia Bogdan Kostyk w stosunku do policjantki Kamili K. Funkcjonariuszka została w czerwcu sfotografowana podczas drzemki w radiowozie. W służbowej skodzie była razem ze służbowym partnerem Adamem H. To jednak ona stanęła przed sądem, bo siedziała za kierownicą. Oboje zostali też wcześniej ukarani karami dyscyplinarnymi w zakładzie pracy.


 
Zapaśniczy klub z Łękinii padł, po konflikcie z wójtem
Napisany przez Administrator, z 08-12-2016 21:22

 Zapaśniczy Uczniowski Klub Sportowy Łękinia został dosłownie i w przenośni położony na łopatki. Dotychczasowy trener Daniel Połowyszczak zrezygnował ostatecznie z pracy na rzecz klubu z powodów, o których pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. Przesłał oświadczenie, w którym podsumowuje swoją współpracę z wójtem Koczały. Eugeniusz Dmytryszyn nie ma sobie nic do zarzucenia i wszystkie zarzuty odpiera. Nie nam osądzać, kto ma w tym sporze rację, ale w jego wyniku największą szkodę ponieśli zawodnicy klubu, którzy będą zmuszeni uprawiać zapasy gdzie indziej, albo z nich zrezygnować.

 
Powstało Towarzystwo Historyczne Regionu Miasteckiego
Napisany przez Administrator, z 07-12-2016 23:53

 Sportowcy i działacze kulturalni od dawna działają w grupach, w formie stowarzyszeń. Teraz również miasteccy historycy i eksploratorzy zorganizowali się powołując do życia Towarzystwo Historyczne Regionu Miasteckiego.

 
Krystyna Hingst broni syna aresztowanego za atak z nożem. Rutkowski pomaga
Napisany przez Administrator, z 06-12-2016 20:42

 Mama i siostra Krzysztofa Hingsta, 27-letniego nauczyciela oskarżonego o atak nożem na 26-letniego Karola K. - mieszkańca podmiasteckiej Pasieki, nie poddają się w walce o udowodnienie niewinności syna. Zaangażowały do tej walki biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego. W miniony poniedziałek w słupskiej restauracji zorganizowano konferencję prasową. Linię obrony oparto na tym, że na miejscu nie znaleziono śladów krwi, a poszkodowany Karol przed przyjazdem policji i pogotowia zmienił koszulkę na inną. Ponadto zauważono, że Hingst miał dźgnąć nożem znacznie wyższego i silniejszego przyjaciela swojej byłej żony.

 
Zabójstwo na ul. Wybickiego? Zwłoki Mirka leżały w kałuży krwi...
Napisany przez Administrator, z 05-12-2016 19:01

 Zabójstwo? Nieszczęśliwy wypadek? Śledczy wyjaśniają w jakich okolicznościach zmarł 62-letni Mirosław Sz., którego zwłoki znaleziono w czwartek 1 grudnia w komunalnym mieszkaniu na ul. Wybickiego w Miastku. Wcześniej odbywała się tam libacja alkoholowa. Początkowo zatrzymano 5 pijanych mężczyzn, którzy znajdowali się w mieszkaniu Sz. Prokuratura Rejonowa miała początkowo podejrzenia, że zatrzymani mogli nie udzielić mu pierwszej pomocy. Dlatego policja dokonała ich aresztowania. Zmarły mężczyzna miał na ciele obrażenia. Leżał w kałuży krwi…

 
«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 nast. » koniec »»

Pozycje: 211 - 231 z 3829

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.



stat4u