22 Marca 2018
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Bazylissa, Bogusław,
Godzisław,
Katarzyna,
Kazimierz, Paweł
Do końca roku zostało 285 dni.
100 milionów burmistrza Romana Ramiona
Napisany przez Administrator, z 04-12-2017 09:02

 Lech Wałęsa, legenda “Solidarności”, był prezydentem Polski, który zdaniem wielu nie sprawdził się na tym stanowisku. W czasie kampanii wyborczej w 1990 roku obiecał, że każdy Polak będzie zarabiał sto milionów złotych w przeliczeniu na panującą wtedy walutę. Tej obietnicy nie spełnił do dziś. Roman Ramion, burmistrza Miastka, stworzył budżet gminy, który opiewa na 103 miliony, ale z tego zobowiązania będzie musiał się “rozliczyć”. To najwyższy budżet w historii gminy. Złośliwi przyczyny upatrują w roku wyborczym. Włodarz ma jednak swoje argumenty.

 
Szarik - "bestia" z ulicy Mickiewicza
Napisany przez Administrator, z 01-12-2017 00:45

 Pogryzienie dziecka niczego nie nauczyło właścicieli owczarka niemieckiego mieszkających przy ul. Mickiewicza w Miastku. Szarik znowu zaatakował, ale tym razem na cel wziął bezbronnego kundelka. Właściciele rannego pieska wskazują, że głównym winowajcą tak naprawdę nie jest pies, ale jego nieodpowiedzialny pan. To on puścił swobodnie wielkiego owczarka kilkadziesiąt metrów za budynkiem dawnego liceum. Do ataku doszło na rozwidleniu dróg, tam gdzie jedna z nich prowadzi w dół do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji.

 
Skandal po wypadku! Karetka do Niesiłowa pojechała przez Miłocice
Napisany przez Administrator, z 27-11-2017 19:50

 Zamiast bezpośrednio przez Świeszyno, pogotowie ratunkowe pojechało ratować ofiary wypadku na skrzyżowaniu koło Niesiłowa okrężną drogą, przez Miłocice i Koczałę, nadrabiając kilkanaście kilometrów. Mieli szczęście, że nie było tam osób konających. Takie są szokujące zeznania uczestnika sobotniego wypadku drogowego na skrzyżowaniu dróg powiatowych z Miastka w kierunku Koczały i Wilkowa. To nie jedyna uwaga...

 
Żegnaj bohaterze! Damian zginął tragicznie w Danii
Napisany przez Administrator, z 20-11-2017 20:52

 To miał być początek nowego życia w nowym kraju, ale skończyło się tragicznie. W piątek 10 listopada w duńskim mieście Roskilde pod kołami samochodu zginął 25-letni Damian N. Pochodzący z Bobięcina mężczyzna nie miał szans w konfrontacji z prawdopodobnie pijanym kierowcą. Zabił go 19-letni Duńczyk. Dzień po wypadku aresztowano go razem z 18-letnią pasażerką. Zabezpieczono też Toyotę Aygo, którą Duńczycy mieli potrącić Damiana. To wielka tragedia dla jego mamy; tym bardziej, że Damian był jedynakiem, a kilka miesięcy wcześniej zmarł jego ojciec. Zrozpaczona kobieta straciła wszystkie bliskie jej osoby.

 
Robert Głuch - mistrz fitness będzie trenerem miasteckich kobiet
Napisany przez Administrator, z 16-11-2017 22:52

 Wybierając fizykę minął się z powołaniem, ale z czasem wrócił na “właściwe tory”. Pochodzący z podmiasteckiego Przęsina Robert Głuch zaszedł daleko w karierze profesjonalnego zawodnika fitness. Ma na koncie ogólnopolskie sukcesy, jest cenionym trenerem personalnym, teraz dostępnym również dla mieszkańców Miastka i okolic. W pierwszy weekend grudnia rozpoczyna pracę jako trener personalny w siłowni znajdującej się w Studiu Urody Gorgeus. To niezwykła okazja do rozpoczęcia pracy nad swoim ciałem pod okiem takiego fachowca. Głuch nie tylko w profesjonalny sposób “zmęczy” swoich podopiecznych, ale i dobierze odpowiednią dietę.

 
Napisz list, WYGRAJ PREZENT o wartości 4000 zł od Świętego Mikołaja!
Napisany przez Administrator, z 13-11-2017 18:20

 Święty Mikołaj w tym roku na pewno przyjedzie z prezentami. Mogą się go spodziewać wszystkie grzeczne dzieci, a także... uczestnicy naszego plebiscytu “Listy do Mikołaja”. Na czym polega ta zabawa? Wystarczy wysłać do nas list skierowany do Świętego Mikołaja. Oczywiście w jego treści należy napisać jakiego prezentu oczekujesz. Autorami mogą być osoby do 17 roku życia. Wszystkie listy poddamy pod głosowanie, a jest o co walczyć, bo nagrody są bardzo atrakcyjne!
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 22 - 42 z 3829

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u