21 Lipca 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Daniel, Paulina,
Prakseda, Prokop,
Stojsław, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 164 dni.
REKLAMA
OGŁOSZENIA DROBNE
20.7.2018 13:03
Szukam pracy
18.7.2018 14:35
Wynajmę mieszkanie
18.7.2018 07:09
Dom w Miastku.
18.7.2018 07:07
sprzedam prasę
17.7.2018 16:30
Wersalka

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Nieroztropny wuefista podpalił szkołę. Alarmu nie włączono
Napisany przez Administrator, z 29-04-2018 23:30

 Nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miastku podpalił szkołę, w której pracuje! Nie jest to przesadne stwierdzenie. Na podstawie zeznań świadków i pracowników tej placówki odtworzyliśmy przebieg wydarzeń. Niewykluczone, że sprawa zakończy się postępowaniem organów ścigania. Niektórzy nauczyciele mają pretensje nie tylko do swojego nieroztropnego kolegi, ale i do dyrektora SP1. Tego ostatniego w chwili wybuchu pożaru nie było w pracy, a jak przyjechał nie włączył alarmu przeciwpożarowego, chociaż na terenie szkoły przybywały dzieci.

 
Dyrektor SP1 w nietypowy sposób dyscyplinuje uczniów
Napisany przez Administrator, z 27-04-2018 08:01

 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Miastku postanowił w nietypowy sposób zdyscyplinować spóźnialskich uczniów. W środę 18 kwietnia o godz. 8.00 zamknął drzwi do szkoły. Taka akcja nie spotkała się ze zrozumieniem wszystkich rodziców. Zdaniem jednego z nich dyrektor zachował się co najmniej nieodpowiedzialnie. Uważa, że w sytuacji zagrożenia mógł spowodować tragedię, bo wyjście ewakuacyjne było zablokowane.

 
Koń w mieszkaniu, w centrum Miastka!
Napisany przez Administrator, z 23-04-2018 18:23

 Mieszkaniec Miastka przetrzymuje konia… w mieszkaniu na ul. Armii Krajowej. Na miejscu była Straż Miejska i weterynarz. Co ustalili?

 
Jan Maziejuk pozywa Klepczarka i Wójtowicza
Napisany przez Administrator, z 20-04-2018 21:51

 Legendarny fotoreporter, kronikarz naszego regionu, spotka się w sądzie dwoma miasteckimi radnymi. Jan Maziejuk oficjalnie ogłosił, że pozywa Marka Klepczarka i jego kolegę Radosława Wójtowicza. Ten drugi jest autorem słynnego wystąpienia podczas dyskusji nad przyznaniem Janowi Maziejukowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Miastko. Podawał w wątpliwość przeszłość Maziejuka wspominając, że mógł współpracować z PRL-owskimi służbami. Informacje te przekazywał m.in. na podstawie znalezionych w internecie zapisów.

 
Wojna o wodę na ulicy Kowalskiej
Napisany przez Administrator, z 18-04-2018 18:33

 Studnia na ul. Kowalskiej wyschła! Mieszkańcy winią władze! Jeszcze kilka miesięcy temu wszyscy z niej korzystali. Woda była potrzebna przede wszystkim działkowcom, ale też w razie awarii ze studni na ulicy Kowalskiej pobierano wodę do domów. Od kilku miesięcy nie leci już ani jedna kropla. Mieszkańcy są zdenerwowani, że władze nie potrafią poradzić sobie z tak prozaiczną sprawą. Ci drudzy zapewniają, że woda podskórna ma zbyt niski poziom. Mieszkańcy pukają się w czoło pokazując, że z drugiej strony rurą nadal leci do rzeki Studnicy, a więc powinna lecieć również przy blokach na ulicy Kowalskiej.

 
Trwa akcja pomocy dla rodziny Harbart. Potrzebny jest węgiel. Możesz też kupić bon
Napisany przez Administrator, z 14-04-2018 09:09

 Dzięki nagłośnieniu przez nas ich sytuacji jedzenia teraz mają pod dostatkiem. Oczywiście nigdy nie jest za mało. Dlatego, jeśli ktoś z Was wyraża taką wolę, może we wszystkich sklepach PSS Społem kupić bon żywnościowy i zostawić go w kasie informując, że to podarunek dla małżeństwa Harbart z ul. Rodzinnej. Kilka tygodni temu pisaliśmy, że na stare lata zostali sami, a komornik zajął emerytury. Jedyny syn nie interesował się rodzicami. Mieszka w Niemczech robiąc karierę trenera fitness.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 22 - 42 z 3857

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u