22 Sierpnia 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Cezary, Dalegor,
Fabrycjan, Fabrycy,
Hipolit, Hipolita,
Maria, Namysław,
Oswald, Oswalda,
Tymoteusz, Zygfryd
Do końca roku zostało 132 dni.
Wilk potrącony na drodze krajowej nr 20
Napisany przez Administrator, z 30-11-2016 18:57

 Kiedyś tylko o nich mówiono, ale nikt ich nie widział. Z czasem wilki zaczęły być coraz bardziej zauważalne, a w miniony wtorek w rowie przy drodze krajowej nr 20, pomiędzy Przybrdą i Drzonowem (gm. Biały Bór), istnienie tych drapieżników w naszym regionie zostało potwierdzone w namacalny sposób. W rowie znaleziono martwego wilka. To potężny samiec.

 
Była dyrektor SP1 na tropie internetowych hejterów. Pierwsze nazwisko ustalone!
Napisany przez Administrator, z 29-11-2016 22:24

 Niektóre osoby w najbliższym czasie będą cierpieć na bezsenność. Lada dzień zapuka do nich policja, bo była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 - Halina Gierszewska - skutecznie namierza autorów obraźliwych dla niej wpisów zamieszczanych na internetowym forum. To ciąg dalszy wojny jaka rozpętała się po ogłoszeniu konkursu na dyrektora SP1. Gierszewską w internecie dyskredytowano wypisując różne epitety. Zgłosiła do sądu 10 najbardziej obraźliwych wpisów, wymiar sprawiedliwości podjął to zgłoszenie, a w ostatnich dniach na ręce Gierszewskiej wręczono nazwisko i adres pierwszej osoby. Ustalenie kolejnych to kwestia czasu. Policja czeka tylko na wiadomości od dostawców internetu.

 
Świąteczne promocje w Grosikach. M.in. słodkości i tanie mleko
 Święta coraz bliżej, co widać już w Mini Marketach Grosik w Miastku. Coraz więcej świątecznych promocji i świątecznych produktów, takich jak figurka Mikołaj firmy Goplana 30 g. w cenie 0,99 zł. W Grosikach kupimy też Zestaw Świąteczny “Wolność” 150 g. w cenie 3,99 zł. Oprócz tego taniej dostępne jest Mleko Łaciate 2 proc. 1l za 2,39 zł i 3,2 proc. 1l za 2,49 zł.
Więcej…
 
Koszmar Haliny T. Żona biznesmena była katowana przez męża Mariana
Napisany przez Administrator, z 28-11-2016 21:20

 To nie jest filmowa charakteryzacja. Tak wygląda ofiara przemocy domowej, żona miasteckiego biznesmena Mariana T. Agresor został w miniony czwartek skazany za znęcanie się nad żoną. Szokujące zdjęcia zostały wykonane w listopadzie 2015 roku. Nastąpiła wtedy eskalacja przemocy domowej, a T. rzucił się także na policjantów. Halina T. podobno nie raz była tak posiniaczona. Wtedy spędzała czas w domu, żeby nikt nie widział. W końcu pękła i stanęła w sądzie naprzeciwko swojego męża doprowadzając do skazania brutala.


 
Biernacki reformuje oświatę. Emeryci mają odejść ze szkół. Kowalewski jako pierwszy
Napisany przez Administrator, z 27-11-2016 23:33

 Balcerowicz musi odejść - takie hasło głosił kiedyś Andrzej Lepper. W Miastku lokalnie zmieniono je na “Kowalewski musi odejść”. Takie są żądania niektórych nauczycieli, a także dyrektora Zespołu Szkół w Dretyniu, który wprost żąda żeby dyrektor Gimnazjum im. Jana Pawła II odszedł na emeryturę. Postulat ten jest ściśle związany z pomysłem Biernackiego na reformę oświaty w gminie Miastko.

 
Powstał klub karate. Prowadzi go Jerzy Dudziak
Napisany przez Administrator, z 26-11-2016 21:39

 Karatecy z Miastka sformalizowali swoją działalność. W niedzielę 13.11. nastąpiło uroczyste otwarcie sekcji karate. To inicjatywa Jerzego Dudziaka, przedsiębiorcy, ale przede wszystkim naszego, miasteckiego mistrza Europy tej dyscypliny sportu, który pod koniec listopada powalczy o obronę tytułu. Mistrz szkoli już swoich następców. Na razie jest to ok. 10 osób, które trenują w salce na ulicy Jeziornej, na terenie zakładu Dudziaka.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 169 - 189 z 3775

Copyright © 2004-2017 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u