21 Marca 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Filemon,
Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Start Miastko wprowadza opłaty dla piłkarzy
Napisany przez Administrator, z 09-03-2017 09:24

 Start Miastko czeka najprawdopodobniej mała reorganizacja związana z tym, że klub otrzymał mniej środków na funkcjonowanie. Przypomnijmy, że od gminy Miastko dostali 125 tys. zł, a wnioskowali o 170 tys. zł. W roku ubiegłym mieli do dyspozycji 135 tys. zł. W związku z tym władze klubu zastanawiają się nad wprowadzeniem comiesięcznych opłat od juniorów do seniorów. Mają one pozwolić na dalsze funkcjonowanie dotychczasowych grup piłkarskich.

 
Modernizacja ulicy Jodłowej za pół ceny
Napisany przez Administrator, z 07-03-2017 21:25

 W gminie Miastko ten rok upłynie pod znakiem wielkich drogowych remontów. Najbardziej oczekiwana jest modernizacja ul. Jodłowej w Pasiece. Budowa ta uzyskała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Szacowane przez gminę Miastko koszty tej inwestycji to 3 225 065 zł, w tym dofinansowanie w wysokości 63,63 proc.

 
Tu zginęła Marta. Ujawniamy zadziwiające fakty!
Napisany przez Administrator, z 06-03-2017 19:10

 Co czuła, co myślała, idąc przez bukowy las w kierunku strumyka, miejsca jej śmierci? Tego nigdy się nie dowiemy, ale za to znane są nowe okoliczności śmierci 20-letniej Marty R. z Miastka, która powiesiła się w lesie za Kawczem, w kierunku Świerzenka. Zwisające na sznurze ciało znalazł przypadkowy mężczyzna, zbieracz poroża mieszkający w pobliżu. Prokuratura wszczęła śledztwo. Ustalono już, że Marcie w momencie samobójstwa nikt nie pomagał, ale dociekają czy wcześniej ktoś ją do tego nakłaniał.

 
Nauczyciel-nożownik skazany na 3,5 roku pozbawienia wolności
Napisany przez Administrator, z 04-03-2017 15:28

 Maminsynek? Desperat, który nie mógł się pogodzić z utraconą miłością? A może pospolity przestępca? Na pewno to “femme fatale” w męskiej skórze. Mowa o nauczycielu Krzysztofie H., który stanął przed Sądem Rejonowym w Miastku za groźby kierowane pod adresem byłej żony, a także jej przyjaciela Karola K. Ten ostatni został ugodzony nożem przez oskarżonego. H. został oskarżony również o groźby pozbawienia życia wobec Izabeli R.-H., a także pokrzywdzonego. W tej sprawie pojawił się nawet w Miastku Krzysztof Rutkowski, znany detektyw, który bronił oskarżonego.

 
Będzie wielka wycinka drzew na cmentarzu
Napisany przez Administrator, z 01-03-2017 20:13

 Z miasteckiego cmentarza komunalnego zniknie większość starych drzew. Taka jest decyzja dyrektora Zarządu Mienia Komunalnego Jerzego Dolnego. Spodziewa się protestów, ale zapewnia, że innej decyzji podjąć nie może. Drzewa stanowią zagrożenie dla osób odwiedzających bliskich na cmentarzu. Zanim dojdzie do tej wycinki pracownicy ZMK likwidują też inne drzewa na terenie miasta. Właśnie trwa wycinka kilku starych drzew rosnących przy Kaczym Dołku, co zbulwersowało naszego Czytelnika.

 
Ajentka Żabki ostrzega: Masz lepkie ręce? Będziesz w Gazecie Miasteckiej!
Napisany przez Administrator, z 28-02-2017 21:50

 Nie mandat, nie więzienie, ale wstyd może być dla złodzieja największą karą. Z takiego założenia wychodzi Aneta Grześkowiak, ajentka sklepu Żabka na ul. Kazimierza Wielkiego w Miastku. Wypowiedziała wojnę złodziejom zapowiadając, że każda nagrana kamerami monitoringu kradzież będzie zgłaszana nie tylko policji, ale i… redakcji Gazety Miasteckiej.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 148 - 168 z 3829

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u