22 Września 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Joachim, Joachima,
Maurycy, Prosimir,
Tomasz
Do końca roku zostało 101 dni.
REKLAMA

 
OGŁOSZENIA DROBNE
19.9.2018 07:02
Poszukuję pracy
17.9.2018 17:34
Kawalerka do wynajęcia
17.9.2018 17:07
XBOX ONE Z PADEM I 6 GRAMI
17.9.2018 10:21
Fotele stan bardzo dobry
16.9.2018 14:59
wanna

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Była dyrektor Halina Gierszewska pokonała hejterów
Napisany przez Administrator, z 03-08-2017 17:12

 Halina Gierszewska, była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, lituje się nad “swoimi hejterami”. Mieszkańcy Miastka: Emilia S., Piotr B. i Renata H. stanęli przed miasteckim Sądem Rejonowym za pomówienia kierowane wobec byłej dyrektor na jednym z forów internetowych w konsekwencji niewybrania jej ponownie na stanowisko dyrektora SP1. Na posiedzeniu pojednawczym doszło do ugody. Przeprosili ją za obraźliwe wpisy.

 
Wojna domowa! Oskarżony o szczucie policjantów psem. Podobno pobił też żonę!
Napisany przez Administrator, z 31-07-2017 20:46

 Pić to trzeba umić - to popularne powiedzenie pasuje jak ulał do tego co wydarzyło się pewnej listopadowej nocy 2016 roku w Koczale. Pewne małżeństwo początkowo świetnie bawiło się na imprezie u znajomych, ale po wypiciu pewnej ilości alkoholu i powrocie do domu doszło do kłótni. Wezwana na miejsce koleżanka próbowała prowadzić mediacje, ale okazały się one bezskuteczne. Sytuacja zaogniła się na tyle, że sąsiedzi wezwali policję. Teraz Tomasz K., mężczyzna biorący udział w tej burdzie, stanął przed obliczem miasteckiego sądu. Jest oskarżony o szczucie policjantów psem podczas domowej rozróby. Wcześniej dotkliwie pobił ukochaną żonę! Zeznała tak obecna na miejscu policjantka.

 
Głosowanie. Medal dla radnej Psujek, rózga dla radnego Wójtowicza!
Napisany przez Administrator, z 30-07-2017 15:17

 W drugim tygodniu trwania naszego plebiscytu “Radny na medal” uruchamiamy głosowanie sms! Dotychczas głosy oddawano za pomocą kuponów wyciętych z Gazety Miasteckiej. Pola wyboru są dwa. W pierwszym wpisujemy numer radnego na medal, a w drugim polityka, któremu należy się rózga. W tej pierwszej kategorii po pierwszym tygodniu prowadzi radna gminy Koczała Wanda Psujek. W drugiej radny Rady Miejskiej Miastka Radosław Wójtowicz! To jednak dopiero początek, więc wyniki mogą ulec zmianie.

 
Mieszkańcy zbulwersowani, bo zamiast drogi będą schody
Napisany przez Administrator, z 30-07-2017 10:43

 Powinni się cieszyć, że zamiast piaszczystej, dziurawej drogi będą mieć nową, twardą nawierzchnię, ale tak nie jest. Mieszkańcy bloku nr 55 w Słosinku twierdzą, że gmina w wadliwy sposób buduje nową drogę. Chodzi przede wszystkim o to, że jako jedyni nie będą mieć bezpośredniego dojazdu do dwóch klatek schodowych. Tam gdzie wcześniej było skrzyżowanie z drogą wewnętrzną, teraz pojawić mają się schody, bo w trakcie robót wyszło na jaw, że wykonanie wjazdu nie będzie możliwe.

 
Miasto żuli? Mieszkańcy narzekają na pijanych mężczyzn
Napisany przez Administrator, z 27-07-2017 18:52

 Nie ptaszki, nie jaszczurki, nie kotki, ale pijanych mężczyzn, tzw. żuli, można znaleźć w krzakach przy miasteckim markecie Netto. Nie tylko tam, bo w sezonie letnim opatuleni w zimowe kurtki i spodnie wylegują się w różnych miejscach i… nie ma na nich sposobu.

 
W Polsce wrze, a Miastku cisza. Bo szef Platformy miał wyjazd...
Napisany przez Administrator, z 24-07-2017 16:41

 Setki tysięcy osób wyszły na ulicę, sprzeciwiając się reformie sądownictwa zawetowanej wczoraj przez prezydenta Andrzeja Dudę, a tylko w naszych gminach jakoś dziwnie spokojnie. Czy wszyscy mieszkańcy popierają zmiany wprowadzane przez PiS? W sobotę przed miasteckim sądem była zaledwie kilkuosobowa grupka osób ze zniczami. W tym samym czasie w Bytowie manifestowało ponad 200 osób. W naszym regionie zabrakło lidera protestów. Takowym mógłby być szef struktur Platformy Obywatelskiej, ale on nie organizował protestów, bo… w tym czasie miał wyjazd.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 106 - 126 z 3869

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u