Strona Główna arrow Aktualności arrow Polsat Zdrowie i Uroda w miasteckiej kablówce
11 Grudnia 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Damazy, Daniela,
Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało 21 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
10.12.2018 08:33
sprzedam zbiornik CWU WATT HT 300
10.12.2018 07:55
AUDI Q5 RELINGI DACHOWE 8R0071151G
10.12.2018 07:25
Opony zimowe
10.12.2018 07:20
Sprzedam Działkę Wołcza Mała
9.12.2018 20:33
MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Polsat Zdrowie i Uroda w miasteckiej kablówce PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 09-06-2006 15:25

W piątek 9 czerwca 2006 r. w Stowarzyszeniu Miastecka Telewizja Kablowa dotychczasowy kanał muzyczny VIVA PLUS zastał zastąpiony przez nowy program Polsat Zdrowie i Uroda. Częstotliwość programu to 351,25 MHz, kanał S 27.

Polsat Zdrowie i Uroda to pierwszy polski kanał tematyczny, poświęcony w całości zagadnieniom zdrowia i urody. Sygnał kanału obecnie dociera już prawie do 2 milionów gospodarstw domowych. Choć kobiety stanowią większość widzów (60%) to programy emitowane w kanale przyciągają także mężczyzn zainteresowanych zagadnieniami zdrowia, medycyny i szeroko pojętej urody. Większość widzów ( 72%) to osoby młode i w sile wieku (16-59), które mają szansę na długo zachować swoją młodość dzięki proponowanemu przez Polsat Zdrowie i Uroda aktywnemu stylowi życia.

Polsat Zdrowie i Uroda to 16 godzin dziennie interesujących programów dla każdego - niezależnie od wieku czy zainteresowań. To porady jak dbać o ciało, zdrowo się odżywiać i aktywnie żyć. Zapracowani odnajdą tu wskazówki jak się zrelaksować z TAI CHI i Szkołę jogi. Przyszłe mamy - jak w dobrej formie przetrwać ciążę i przygotować się do porodu. A wszystkim ciekawym świata - programy o tajemnicach ludzkiego ciała i umysłu, najnowszych odkryciach naukowych oraz o profilaktyce i leczeniu wielu dolegliwości.

Pierwszy rok naszej działalności to również perfekcyjne wypełnianie zaleceń Unii Europejskiej, promujących indywidualną pracę nad własnym zdrowiem, a opartą na najlepszych wytycznych nauki światowej.

Oferta programowa produkcji własnych kanału Polsat Zdrowie i Uroda opiera się na wiarygodnych, dobrej jakości programach z dziedziny zdrowia i urody, tworzonych przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie medycyny, pielęgnacji ciała oraz zdrowego trybu życia. Zagraniczne pozycje programowe pochodzą z największych światowych stacji telewizyjnych, które przez lata swojej działalności wyspecjalizowały się w pożądanej przez kanał tematyce. Nasz program przeplatają krótkie artystyczne formy przedstawiające postaci ze świata nauki i medycyny. Każdy w naszym programie znajdzie coś dla siebie.

Nad zawartością merytoryczną kanału czuwa, powołana specjalnie w tym celu, Rada Ekspertów pod przewodnictwem prof .dr hab. n .med. Pawła Januszewicza. Rada Ekspertów składa się z siedmiu wybitnych specjalistów z zakresu medycyny i praktyki: prof. dr hab. n. med. Franciszek Kokot - internista ,prof. dr hab. n. med. Wojciech Noszczyk- chirurg naczyniowy, prof. dr hab. n. med. Tadeusz Popiela - chirurg onkolog, dr n. med. Maria Noszczyk - dermatolog, dr n. med. Jacek Bendek - ortopeda, dr n. med. Tomasz Postuła - ginekolog położnik.
Polsat Zdrowie i Uroda to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale również źródło wiedzy, która z pewnością przyda się w codziennym życiu.

Adres internetowy: www.zdrowieiuroda.polsat.com.pl


Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (0)

Żaden komentarz nie wystawiony

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
MIASTKO - AKTUALNOŚCI LOKALNE
Zmieniony ( 09.06.2006. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u