Strona Główna arrow Aktualności arrow WYGRAJ 500 zł miesięcznie na dziecko i PREZENT OD ŚW. MIKOŁAJA!
25 Marca 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dyzma, Ireneusz,
Lucja, Lutomysł,
Łucja, Maria,
Mariola, Wieńczysław
Do końca roku zostało 282 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
24.3.2019 12:08
Mieszkanie 2-pokojowe
22.3.2019 17:07
Oddam
22.3.2019 16:04
Kupię mieszkanie 3 pokojowe
21.3.2019 17:17
Telewizor
20.3.2019 18:23
materac 140 x 200

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
WYGRAJ 500 zł miesięcznie na dziecko i PREZENT OD ŚW. MIKOŁAJA! PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 07-11-2018 17:49

 Firma TazTrans z Miłocic dołączyła do naszego plebiscytu 500++! Zaoferowali spełnienie marzenia dziecka, do kwoty 2000 zł. Wystarczy napisać list do Świętego Mikołaja!

Na zdjęciu laureaci ubiegłorocznej edycji plebiscytu 500++
NOWE ZASADY
W związku z tym zmieniają się nieco zasady naszej zabawy. Nadal czekamy na Wasze zgłoszenia do plebiscytu 500++, a muszą to być dzieci urodzone w Szpitalu Miejskim w Miastku. Maksymalny wiek kandydata to 15 lat. W organizowanej wspólnie z miasteckim szpitalem zabawie, który występuje tu w roli sponsora, do wygrania jest ekstra kasa - 500 zł co miesiąc przez rok dla dziecka, które zdobędzie największą ilość głosów! Szpital Miejski w Miastku w ten sposób dziękuje rodzicom za wybieranie miasteckiej “porodówki”. Atrakcyjnymi upominkami nagrodzeni zostaną też zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca.

Do 17 listopada zbieramy zgłoszenia od naszych Czytelników. Wystarczy wysłać je e-mailem na adres mateusz.wesierski@miastecka.pl, pocztą na adres Gazeta Miastecka, ul. Kazimierza Wielkiego 9, 77-200 Miastko albo w wiadomości prywatnej na naszym profilu w portalu Facebook. W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska rodziców, imię dziecka, datę urodzenia oraz oczywiście zdjęcie dziecka. Do zgłoszenia warto dodać opis dziecka, jego krótką charakterystykę. Przesłanie wiadomości z tymi danymi oznacza zgodę na udział w plebiscycie.

LISTY DO ŚW. MIKOŁAJA
To jednak nie wszystko. Jeśli nawet nie uda Ci się osiągnąć dobrego wyniku w plebiscycie 500++, to masz drugą szansę! Do Waszych zgłoszeń możecie dołączać listy do Świętego Mikołaja. Mogą być to prace samodzielne, a w przypadku mniejszych dzieci wykonane oczywiście z pomocą dorosłych. Po zakończeniu głosowania specjalna komisja oceni treść listów. Firma TazTrans z Miłocic pod Miastkiem postara się spełnić marzenia zawarte w zwycięskim liście, ale należy pamiętać, że budżet naszych “Św. Mikołajów” to maksymalnie 2000 zł.
Ponadto do współpracy zaprosimy znane osoby z poszczególnych gmin. Każda z nich wybierze jeden list z terenu swojej gminy i przed Świętami Bożego Narodzenia przyjedzie do autora z prezentami. Gazetowi Święci Mikołajowie zastrzegają, że ze względów finansowych zbyt wygórowane marzenia mogą być niespełnione, ale na pewno nie będzie to rózga ;)
Naszych kandydatów i listy do Św. Mikołaja będziemy cyklicznie umieszczać na naszych stronach na Facebooku, w portalu www.miastko24.pl i w Gazecie Miasteckiej. Można wysyłać je bezpośrednio do redakcji na adres: Gazeta Miastecka, ul. Kazimierza Wielkiego 9, 77-200 Miastko

UWAGA! Przyjmujemy tylko listy sporządzone w tradycyjny sposób, czyli na papierze.

GŁOSOWANIE
Głosowanie rozpocznie się 20 listopada, a kwotę 500 zł co miesiąc przez rok od miasteckiego szpitala wygra osoba, której dziecko zdobędzie najwięcej głosów. Sposoby głosowania będą dwa. Za pośrednictwem sms-ów oraz poprzez wypełnienie kuponów w Gazecie. Jeden kupon będzie mieć wartość 3 sms-ów. Wyniki będziemy podawać na bieżąco na naszym Facebooku oraz w kolejnych wydaniach Gazety. Naprawdę warto, bo można zdobyć łącznie 6000 zł dla swojego dziecka! Potraktujcie to jako uzupełnienie rządowego programu 500+ ;)

Natomiast listy oceniane będą komisyjnie, ale internautów też poprosimy od podpowiedź. Ocena na Facebooku wyrażona w “łapkach w górę” może być brana pod uwagę, ale dla komisji nie będzie to zobowiązujące. Liczy się przede wszystkim samodzielność i treść listów. Zapraszamy do zabawy!
Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (0)

Żaden komentarz nie wystawiony

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u