Strona Główna arrow Aktualności arrow WYGRAJ rodzinną podróż marzeń! Rozpoczynamy zbieranie Waszych zgłoszeń!
16 Listopada 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Aureliusz, Dionizy,
Edmund, Gertruda,
Leon, Maria, Marek,
Niedamir, Otomar,
Paweł, Piotr
Do końca roku zostało 46 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
14.11.2018 20:43
Karton ubranek 74-86
14.11.2018 19:51
Oferty pracy
14.11.2018 19:30
Boiler elektryczny 60 l,,GELMET'',używany stan bdb
14.11.2018 18:21
VW POLO 2000 rok
14.11.2018 17:50
Mieszkanie do wynajęcia w centrum Miastka

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
WYGRAJ rodzinną podróż marzeń! Rozpoczynamy zbieranie Waszych zgłoszeń! PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 13-08-2018 16:25

 Z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach? To nieprawda! Rodzina to podstawa, ale fajne rodzinne zdjęcia też można zrobić. Jest jeszcze fajniej jeśli za zrobienie takiego zdjęcia rodzina pojedzie na zagraniczną wycieczkę w niezwykle atrakcyjne miejsce, a biogazownia w Piaszczynie pokryje wszystkie koszty pobytu i podróży! Dokładnie to oferujemy dziś naszym Czytelnikom! Darmowa wycieczka w postaci weekendowego pobytu w miejscu, którego nazwy przez najbliższy tydzień nie zdradzamy! To główna nagroda w naszym nowym plebiscycie SYMPATYCZNA RODZINKA! Za tydzień ujawnimy dokąd pojadą zwycięzcy tej zabawy.
ZGŁOŚ SIĘ!
Co należy zrobić aby wziąć udział w plebiscycie? To bardzo proste! Wystarczy, że wyślecie zdjęcie przedstawiające Waszą rodzinę w dowolnym miejscu i czasie. Może być to zdjęcie z pobytu wakacyjnego, albo na przykład ze wspólnej wycieczki rowerowej, czy też imprezy rodzinnej. Do zdjęcia dodajcie krótką charakterystykę Waszej rodziny i napiszcie kto się na nim znajduje. Na wasze fotki czekamy do piątku 24 sierpnia. Można je wysyłać na adres mateusz.wesierski@miastecka.pl albo bezpośrednio na naszym profilu w portalu Facebook - Gazeta Miastecka w wiadomości prywatnej.

W kolejnych tygodniach uruchomimy głosowanie. Wygra rodzina, która zdobędzie najwięcej głosów, a te będzie można oddawać za pomocą kuponów publikowanych na łamach Gazety Miasteckiej. Drugą opcją będzie głosowanie za pomocą sms-ów. Nagrody czekają też na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.

- Pomysł narodził się podczas jednej z rozmów z redaktorem Gazety. Wszyscy wiemy, że rodzina to podstawa, więc postanowiliśmy, że należy zrobić plebiscyt promujący nasze rodziny. Mogę zapewnić, że nagroda jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjna, ale szczegóły zdradzę za tydzień - mówi Tadeusz Kiełczyński, prezes biogazowni z gorzelnią w Piaszczynie.

PODRÓŻ MARZEŃ!

My już wiemy co czeka na zwycięzców i z pewnością sami chcielibyśmy na taką wycieczkę pojechać. Jej wartość to kilka tysięcy złotych. Cel podróży to miejsce znane na całym świecie, w którym jest mnóstwo atrakcji dla dzieci, ale również i dla dorosłych, którzy mogą poczuć się tam jak dzieci. To będzie niezapomniana podróż! Wspaniale spędzone 3 dni! Szczegóły za tydzień, a tymczasem czekamy na Wasze zdjęcia. Zgłoszenia będą ponumerowane zgodnie z kolejnością napływania fotek sympatycznych rodzinek. Listę kandydatów zamykamy w piątek 24 sierpnia. Później głosowanie. Czas, start!Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (1)
Wystawiony przez Mamoń, z 21-08-2018 00:53,
1. smotriu w knigu i wiżu figu
Ostatni artykuł dodany 8 dni temu. WOW. Nuda... nic się nie dzieje... ogórki rosną. Może dopiero jak ktoś wygra, to napiszą o tym wielkim wydarzeniu w małym mieście.
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u