Strona Główna arrow Aktualności arrow Jan Ponulak chce zostać burmistrzem Miastka
20 Kwietnia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Amalia,
Czesław, Czech,
Czechasz, Czechoń,
Florencjusz,
Florenty, Nawoj,
Sulpicjusz, Szymon,
Teodor
Do końca roku zostało 256 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
19.4.2019 08:01
Cegła rozbiórkowa
18.4.2019 18:39
Znaleziono telefon
17.4.2019 19:48
Zamrażarka
17.4.2019 13:15
Sprzedam działkę budowlana 30,09 ar
17.4.2019 08:33
sprzedam

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Jan Ponulak chce zostać burmistrzem Miastka PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 04-01-2018 23:30

 Po prawie 20 latach pracy Roman Ramion rezygnuje z funkcji burmistrza Miastka. Porządzi tylko do jesieni i w wyborach nie wystartuje. Taką sensacyjną wiadomość ogłosił w piątek, podczas uroczystego podsumowania roku w SP3. Taka deklaracja otworzyła drogę do spekulacji, bo ujawniło się już kilku kandydatów. Faworytem w wyścigu do najwyższego stanowiska w gminie Miastko jest zdecydowanie Jan Ponulak, były burmistrz Miastka. Na naszych łamach oficjalnie ogłasza dziś swój start w wyborach.
W tzw. terenie ludzie dobrze go wspominają. Często słyszy się, że “za Ponulaka to był porządek”. W latach swojej nieobecności w Miastku zrobił karierę w biznesie, a w ostatnim czasie to dzięki jego pracy Start Miastko stał się prężnie działającym klubem sportowym. Zwieńczeniem kariery Ponulaka ma być nadanie gminie Miastko gospodarczego rozpędu. On sam jednak na razie jest oszczędny w słowach.

- Potwierdzam swój start w wyborach burmistrza Miastka. Więcej szczegółów ujawnię wkrótce - powiedział Jan Ponulak.

Deklaracja prezesa Startu o starcie w wyborach brzmi równie sensacyjnie, co rezygnacja Romana Ramiona. Ponulak jest bardzo dużym zagrożeniem dla Pawła Biernackiego, wskazywanego jako “namaszczony przez Ramiona”. Podobno obaj panowie ustalili, że jak Biernacki zostanie burmistrzem, to Ramion do emerytury dotrwa na stanowisku dyrektora SP3. Czy to prawda? Czas pokaże, o ile oczywiście Ponulak nie pokrzyżuje planów Biernackiemu.

Więcej w Gazecie Miasteckiej z 2.01.

Czy Jan Ponulak byłby dobrym burmistrzem? Napisz swój komentarz.Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (15)
Wystawiony przez nowy burmistrz, z 08-03-2018 15:46,
1. Nowy burmistrz Miastka
Ludzie wybierzcie kogoś z prawej strony.Tym z lewej kolesiomom dziękujemy już dawno.Komuna się skończyła, chyba że komuś tęskno a wtedy Miastko zostanie bez nowych firm bez rozwoju .Co wiem tylko markety mają się dobrze .Bez pracy i mieszkań Miasteczko ginie.Lewisa tego nie zmienia bo zrójnowali sami się dorabianie ot taki system ich wychował.
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...
» Zobacz wszystkie 1 odpowiedzi

Wystawiony przez olo, z 29-01-2018 20:28,
2. Praca
Kandydat na burmistrza MIASTKA. Patrząc na ostatnie lata to ten Ponulak widać że działa .w przeciwieństwie do innych coś już zrobił i ma doświadczenie. Dobra kandydatura. .
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Wystawiony przez Kocyk, z 27-01-2018 20:08,
3. Brudna gra
Od kiedy Ramion ogłosił, że nie będzie startował w wyborach, blady strach padł na miastecki establishment. Co się z nami stanie, ciepłe synekurki zagrożone, kurek z kasą gminną zakręcony. Szybko więc odkurzyli swojego lenina i zaczęło się bezpardonowe wykańczanie potencjalnych kontrkandydatów, którzy mogliby rozgonić to towarzystwo. Wykańczają Klepczarka ale wyjątkowo brutalnie rozprawiają się z Wójtowiczem. Hejt w wiadomych miasteckich mediach dopiero się zaczął, będzie jeszcze gorzej. Chcemy rzeczywistych zmian w mieście i nie damy się nabrać na te gierki.
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Wystawiony przez Jarek, z 17-01-2018 19:20,
4. Comuna już nie wróci dzieciaczki
Startuj panie Ponulak tutaj nikt nic nie robi. Pan chociaż coś próbuje. A ci co piszą o komunie to nawet jej nie za smakowali.widac u Pana chęci. ..
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Wystawiony przez Komandofoki, z 13-01-2018 14:44,
5. Burmistrz Miastka
Ponulak ??? Raczej nie to już było. Zobaczcie jak zapada się jego wielka inwestycja mam tu na myśli gimnazjum imienia no właśnie... "JP" super właśnie za jego rządów zaczęły padać miasteckie firmy np. Pbt, PBrol. To wszystko jest ustawione łącznie z jego powrotem. Ramion,Biernacki,Ponulak Do jednej bramki strzelają. No Szopa to gość młyn na nogi postawił i rower kupił ekolog co śmieci do Studnicy wysypuje a jaki burdel ma u siebie na boisku a w papierach uchhuhu.wybierajcie jak chcecie debila który będzie gromadził sianko i drapał się po jajach przez następne pięć lat.
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Wystawiony przez komuno wróć, z 12-01-2018 18:56,
6. komuno wróć
i wrócą nam w Miastku pochody I Majowe, trybuny i Towarzyszy kwieciste przemówienia, święto lipcowe (22 lipca nie mylić z wedlowską czekoladą), operatywki zakładowe, kartki na mięso, masło, wyroby czekoladowe, cukier ....., talony na buty, ruszy produkcja wyrobów czekoladopodobnych - będzie luka na rynku czekolady po reglamentacji (wprowadzenie kartek), wreszcie na sklepowych półkach zagości tylko ocet i sok z buraków, wódka tylko od trzynastej i to też tylko na kartki, może swoją reaktywację przeżyje przysłowiowy"Dołek" z chrzczonym wodą piwem a klasa robotnicza ponownie będzie zadowolona, towarzysze będą przyjmować skargi i wnioski od swojego oddanego ludu, przywrócony zostanie jakże wartościowy sytem kształcenia na "WUML", może z czasem uda się reaktywować na początek ORMO i ZOMO, jednym słowem będzie cudownie jak to w socjalizmie przecież ten system sprawdził się w całym Układzie Warszawskim i nie ma lepszego na Świecie. A na deser pomarańcze z Kuby i to tyko raz w roku na Święta w grudniu (osobiście te pomarańcze są bardzo smaczne tyko dlaczego wówczas tylko raz w roku) i wymarzony talon na "malucha", fiat 125p i polonez to już tylko dla Towarzyszy i najbliższych :cry
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...
» Zobacz wszystkie 1 odpowiedzi

Wystawiony przez Konrad Trela, z 10-01-2018 20:02,
7. Radek W to szansa dla Miasta!!
Jedynym sensownym kandydatem wydaje się Radosław W. Wieloletnie doswiadczenie w policji i biznesie, wybitny działacz społeczny a przede wszystkim tropiciel układów i patologii- wykrył ich już dziesiątki albo setki!! Musi kandydować!!
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...
» Zobacz wszystkie 2 odpowiedzi

Wystawiony przez Lukasz, z 08-01-2018 18:21,
8. Pis
Bzdury i brednie piszą zawistni ludzie którzy nigdy nic nie zrobili tylko komentarze krytyczne pisać potrafią. .ktoś tych młodych ludzi w starcie musiał poprowadzić i wskazać umiejętnie drogę. .Też myślałem że Ponulak niedzwignie ..Startu.jednak się myliłem. ..Ten facet pokazał jak należy współpracować z młodzieżą i można odnieść sukces. .Gratulacje panie Ponulak oraz dla Pana ludzi.prosze nie przejmować się zdesperowanym krzykacza...Boli ich sukces innych.sami nie mają pomysłu. ..
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...
» Zobacz wszystkie 1 odpowiedzi

Wystawiony przez mieszkanka Miastka, z 08-01-2018 11:52,
9. Stop
Powrót tego człowieka to koniec Miastka, 
mam nadzieje, że mieszkańcy wykażą rozsądek. Ten Człowiek to dalej układy i brak jakichkolwiek zmian, gwarancja dla urzędników nietykalności. 
Potrzebny jest człowiek, który bez oporów rozsadzi układy miasteckie
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Wystawiony przez bezpartyjny, z 08-01-2018 11:34,
10. luźne dewagacje
To tylko wyćwiczony uśmiech i miny na każdą okazję Towarzysza I Sekretarza Gminnego PZPR. 
A pod tym płaszczykiem nieokiełznana chęć władzy i pycha rodem z czasów realnego socjalizmu. Wiedza o kształtowaniu rozwoju społecznego i gospodarczego, która zatrzymała się na poziomie gospodarki realnego socjalizmu kierowanej centralnie, gdzie w dostatku żyli tylko partyjni dygnitarze i przedstawiciele aparatu ucisku (milicja, sb, ówczesne władze) za nic mając obywateli i gospodarkę. 
Efektem tych rządów stał się kryzys lat 80 i wreszcie krach w roku 1989, wówczas zaczęła rodzić sie w Nowej Polsce demokracja i właściwe zarządzanie gospodarką, pozytywne efekty tych zmian zaczynamy odczuwać właśnie dziś. 
Idą rozwoju nie jest cofanie się tył, więc czy właściwym wyborem będzie kandydat, który takie uwstecznienie nam zagwarantuje. Przecież raz już był burmistrzem nie dokończył nawet kadencji wyjeżdżając do Warszawy, bo kolega z dawnej partii (PZPR) ministrem został i na wyższy szczebel zawołał, więc co tam rozwój gminy trzeba jechać i robić karierę. 
A Start rozwijają jego działacze poprzez codzienną pracę i pozyskiwane dotacje, Prezes zjada tylko wisienkę z tego tortu wypracowanego ciężką pracą i uporem oraz konsekwencją działaczy. Przyjmuje gratulacje uśmiecha się na zdjęciach i jak to mawiało się w socjalizmie "rąsia, klapa, marynata, goździk".  
Moim zdaniem Postawmy na młodych doświadczonych bo to z całą pewnością przyniesie lepsze efekty niż wybór towarzyszy.
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Więcej komentarzy...

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u