Strona Główna arrow Aktualności arrow Była Literka, jest Smart Biuro. Nowoczesny sklep ROZDAJE NAGRODY!
20 Lutego 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Euchariusz,
Eustachy,
Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła,
Ostap, Siestrzewit
Do końca roku zostało 315 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
18.2.2019 18:10
Do wynajęcia mieszkane
18.2.2019 11:29
opony z felgami
16.2.2019 21:12
Działka budowlana Wołcza Mała!!!!
16.2.2019 18:19
Wynajmę mieszkanie
15.2.2019 09:32
Dom lub budynek gospodarczy.

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Była Literka, jest Smart Biuro. Nowoczesny sklep ROZDAJE NAGRODY! PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 06-12-2017 22:48

 Najpiękniejsze jest dzielenie się prezentami. Najlepszym czasem do takich gestów są oczywiście Święta Bożego Narodzenia. Wiedzą coś o tym właściciele firmy Smart Biuro, którzy otworzyli w Miastku swój nowy sklep, w miejscu gdzie kiedyś funkcjonowała księgarnia Literka. To naprawdę nowoczesny punkt z artykułami szkolnymi, biurowymi, dekoracyjnymi, urodzinowymi i kreatywnymi. Na miastecki rynek wchodzą “z impetem” organizując konkurs dla swoich klientów z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. dronem i tabletem firmy Lenovo. Nie zapomnieli też o Czytelnikach Gazety Miasteckiej.

Wzruszyły ich listy wysłane przez dzieci uczestniczące w naszym plebiscycie “Listy do Świętego Mikołaja”. Postanowili włączyć się do zabawy. Spełnią marzenie jednego dziecka, opisane w liście, dokładając do tego mega pakę produktów dostępnych w sklepie Smart Biuro! To jednak nie wszystko. Jedna z głosujących osób otrzyma urządzenie wielofunkcyjne firmy HP!

ZASADY
Aby wziąć udział w tej zabawie należy wejść na profil firmy “Smart Biuro Miastko” na Facebooku i pod postem informującym o tej zabawie wpisać numer listu, który Twoim zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie. Ponumerowane listy znajdują się w galerii na profilu Gazety Miasteckiej na Facebooku. Podobnie jak w przypadku głównego głosowania na listy do Świętego Mikołaja, również w tym przypadku na Wasze głosy na Facebooku czekamy do środy 13 grudnia do godziny 21:00. Jedna osoba może oddać jeden głos wpisując numer listu w komentarzu pod informacją o tym konkursie. Spełnimy marzenie dziecka, na którego list zagłosowało najwięcej osób. Dodatkowo spośród uczestników głosowania firma Smart Biuro wylosuje jedną, która otrzyma urządzenie wielofunkcyjne firmy HP, model 6230. Aby wziąć udział w losowaniu, należy polubić profil firmy Smart Biuro na Facebooku oraz udostępnić post z informacją o tej zabawie.

Autora najpiękniejszego listu wskazanego w głosowaniu internetowym odwiedzimy podczas naszego świątecznego objazdu, gdy wraz z “naszymi Mikołajami” będziemy wręczać prezenty dla głównych zwycięzców naszego plebiscytu.

WIĘCEJ NIŻ SKLEP
Smart Biuro w budynku biblioteki na ulicy Dworcowej otworzyli Aneta Potępa i Tomasz Skotarski. Pani Aneta pochodzi z Miastka, ale teraz jest mieszkanką Szczecina. W Goleniowie wraz z panem Tomkiem prowadzą dwa duże sklepy pod szyldem Smart Biuro „Wszystko dla biura i szkoły”. Trzeci postanowili otworzyć w Miastku dowiadując się, że znana wszystkim Literka kończy działalność. Po przeprowadzonym remoncie i powiększeniu lokalu w bibliotece już rozpoczęli działalność.

- Naszym klientom proponujemy szeroki wybór produktów, który stale staramy się poszerzać o nowe propozycje. Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam każdego klienta traktować indywidualnie, tak aby spełnić nawet największe oczekiwania. Chcemy aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością, a promocje i konkursy tylko dodatkiem - mówi Tomasz Skotarski.

Smart Biuro zapewnia nie tylko niespotykane w okolicy produkty, ale i liczne promocje, rabaty oraz nieustanne konkursy. Będziemy o nich z pewnością pisać w Gazecie Miasteckiej, która również dostępna jest w sklepie Smart Biuro.

Decyzja o otwarciu sklepu w Miastku to pomysł Anety Potępa, bo to jej rodzinne miasto. - Tyle lat w tym budynku był sklep podobnej branży, więc szkoda by było aby taki punkt przestał tu istnieć. Smart Biuro to nowa odsłona „starej Literki”. Podobny asortyment, ale w dużo nowocześniejszym wydaniu - zaznacza Aneta Potępa. - Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta jest dla naszej firmy najwyższym priorytetem.

Na miejscu dostępne są też różne akcesoria papiernicze, papier ksero, zabawki, gry edukacyjne, usługi w zakresie ksero, a także laminowanie.
Smart Biuro zajmuje się również zaopatrywaniem małych i dużych firm we wszelkie akcesoria biurowe, a z okazji otwarcia sklepu przygotowali dla swoich klientów MEGA KONKURS ŚWIĄTECZNY. Każdy kto do poniedziałku 18 grudnia do godziny 11.00 zrobi tam zakupy za minimum 20 zł weźmie udział w losowaniu, które zostanie przeprowadzone na żywo na profilu “Smart Biuro Miastko” na Facebooku. Do wygrania jest między innymi dron, tablet firmy Lenovo, słuchawki, plecak firmy 4F oraz powerbanki.
Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (0)

Żaden komentarz nie wystawiony

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u