Strona Główna arrow Aktualności arrow Napisz list, WYGRAJ PREZENT o wartości 4000 zł od Świętego Mikołaja!
18 Lutego 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Fryda,
Konstancja,
Krystiana, Maksym,
Sawa, Sylwan,
Sylwana, Symeon,
Więcesława, Zuzanna,
Zula
Do końca roku zostało 317 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
18.2.2019 18:10
Do wynajęcia mieszkane
18.2.2019 11:29
opony z felgami
16.2.2019 21:12
Działka budowlana Wołcza Mała!!!!
16.2.2019 18:19
Wynajmę mieszkanie
15.2.2019 09:32
Dom lub budynek gospodarczy.

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Napisz list, WYGRAJ PREZENT o wartości 4000 zł od Świętego Mikołaja! PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 13-11-2017 18:20

 Święty Mikołaj w tym roku na pewno przyjedzie z prezentami. Mogą się go spodziewać wszystkie grzeczne dzieci, a także... uczestnicy naszego plebiscytu “Listy do Mikołaja”. Na czym polega ta zabawa? Wystarczy wysłać do nas list skierowany do Świętego Mikołaja. Oczywiście w jego treści należy napisać jakiego prezentu oczekujesz. Autorami mogą być osoby do 17 roku życia. Wszystkie listy poddamy pod głosowanie, a jest o co walczyć, bo nagrody są bardzo atrakcyjne!

Wartość do 4000 zł będzie miał worek z prezentami, który przed świętami nasz Św. Mikołaj dostarczy do domu zwycięzcy plebiscytu!  Prawdziwy Święty Mikołaj będzie miał w tym czasie dużo pracy, więc w zastępstwie zaangażowaliśmy szefa biogazowni w Piaszczynie. Tadeusz Kiełczewski nie bez powodu ruszy w teren z workiem pełnym prezentów. Wszak to firma Gamawind, właściciel biogazowni, jest głównym partnerem naszej zabawy, sponsorując nagrodę dla autora zwycięskiego listu.

To jednak nie wszystko. W weekend 15-17 grudnia do Waszych domów ruszą również lokalni samorządowcy przebrani za Świętych Mikołajów.  Wybraliśmy po jednym VIP-ie z każdej z 5 gmin w rejonie ukazywania się Gazety Miasteckiej. Świąteczny prezent dostanie zdobywca największej ilości głosów w danej gminie. Pominięty zostanie oczywiście ten, który zdobył największą ich sumę w całym regionie i uzyskał prezent o wartości 4000 zł od Św. Mikołaja z firmy Gamawind.

Już wiemy, że w gminie Trzebielino w rolę Św. Mikołaja wcieli się sam wójt Tomasz Czechowski. W gminie Kępice do domu szczęśliwego zwycięzcy zawita burmistrz Magdalena Majewska, a w Białym Borze nazwisko zobowiązuje, więc Świętym Mikołajem zostanie burmistrz Paweł Mikołajewski. ;) Rekrutacja Mikołajów w gminach Miastko i Koczała trwa. Komu przypadnie ta sympatyczna rola? Poinformujemy za tydzień.

Zwycięzców w naszym plebiscycie będzie w sumie sześciu. Jeden z największą ilością głosów w regionie oraz pięciu najlepszych z poszczególnych gmin. Wszystkich odwiedzimy w piątek, sobotę i niedzielę 15-17 grudnia.

Nasi Mikołaje - oprócz worków z prezentami - będą mieć coś jeszcze. Każda z rodzin otrzyma piękną jodłę kaukaską ufundowaną przez plantację choinek Piotra Bagińskiego z Wołczy Małej. Dostarczymy ją osobiście!

ZGŁOSZENIA
Na wasze zgłoszenia czekamy do piątku 24 listopada. Wystarczy wysłać skan lub zdjęcie listu e-mailem na adres mateusz.wesierski@miastecka.pl albo dostarczyć osobiście lub pocztą do naszej redakcji: Gazeta Miastecka, ul. Grunwaldzka 3/2, 77-200 Miastko. W zgłoszeniu należy napisać niezbędne dane kontaktowe z imieniem i nazwiskiem autora listu, z miejscem zamieszkania i numerem telefonu oraz zgodą rodziców lub prawnych opiekunów na udział w naszej zabawie.Wszystkie listy zaprezentujemy na naszym fanpage`u na Facebooku. Tam też będziemy na bieżąco aktualizować wyniki głosowania. Listy z największą ilością głosów będą na bieżąco publikowane w Gazecie Miasteckiej.

Pod uwagę nie bierzemy listów elektronicznych. Warunkiem udziału w zabawie jest przygotowanie listu w tradycyjny sposób, ręcznie na dowolnej kartce papieru. Jego treść oraz wszelkie ozdoby uzależnione są od inwencji autora. Warto zaznaczyć, że wartość głównej nagrody to 4000 zł. Pisząc list do Świętego Mikołaja warto o tym pamiętać.

Treść listów nie będzie zobowiązująca dla naszych pięciu samorządowych Św. Mikołajów z poszczególnych gmin. Mogą, ale nie muszą zastosować się do tych wytycznych. Wszyscy jednak zgodnie zapewniają, że obdarowani z pewnością będą zadowoleni.

Start głosowania we wtorek 28 listopada, a finał w środę 13 grudnia.  Głosy będzie można oddawać na kuponach drukowanych w gazecie albo SMS-ami. Zwycięzców z nagrodami odwiedzimy tydzień przed świętami!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 


Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (2)
Wystawiony przez ja, z 28-11-2017 13:55,
1. Srututu
Dlaczego listy wg gazety są opublikowane na fb.a co z osobami które nie mają fb.osoby starsze które chcą zagłosować a nie sa użytkownikami fb co z nimi? W nosie z takim glosowaniem
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Wystawiony przez ja, z 28-11-2017 13:51,
2. Srututu
List do swietego mikołaja. W gazecie można głosować na listę. Jak? Same zdjęcia dzieci.skąd mam wiedzieć jaki list dane dziecko napisało. To raczej głosowanie na "twarz".ladniejsze dziecko wygra????? Oszustwo i tyle
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u