Strona Główna arrow Aktualności arrow Plebiscyt Gazety i szpitala. Wygraj 500 zł miesięcznie na dziecko!
25 Marca 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dyzma, Ireneusz,
Lucja, Lutomysł,
Łucja, Maria,
Mariola, Wieńczysław
Do końca roku zostało 282 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
24.3.2019 12:08
Mieszkanie 2-pokojowe
22.3.2019 17:07
Oddam
22.3.2019 16:04
Kupię mieszkanie 3 pokojowe
21.3.2019 17:17
Telewizor
20.3.2019 18:23
materac 140 x 200

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Plebiscyt Gazety i szpitala. Wygraj 500 zł miesięcznie na dziecko! PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 16-08-2017 00:11

 Program 500+ już na stałe zadomowił się w Polsce. Potwierdzono, że ma wpływ na zwiększoną ilość urodzeń. Widać to w miasteckim szpitalu, gdzie notuje się 17-procentowy wzrost na “porodówce”. Dlatego Gazeta Miastecka razem ze Szpitalem Miejskim, pod patronatem wicewojewody pomorskiego Mariusza Łuczyka, uruchamia plebiscyt 500++ dla naszych Czytelników. Do wygrania ekstra kasa - 500 zł co miesiąc przez rok dla dziecka, które zdobędzie największą ilość głosów!

Sponsorem nagrody jest miastecki szpital, który w ten sposób dziękuje rodzicom za wybieranie miasteckiej “porodówki”. Warunki udziału w naszej wspólnej zabawie są dwa: dziecko musi być urodzone w miasteckim szpitalu i mieć wiek do 3 lat. Atrakcyjnymi upominkami nagrodzeni zostaną też zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca, m.in. podarunkami od wicewojewody Mariusza Łuczyka, a od radnego Witolda Zajsta i Alior Banku w Miastku podarunki dla pierwszych trzech dzieci, darmowy rachunek bankowy przez rok dla zwycięzcy i rodzinny wyjazd do kina dla zdobywcy drugiego miejsca. Natomiast hurtownia Optim za trzecie miejsce daje bon na szkolną wyprawkę, ale to oczywiście nie wszystko. Szczegóły w kolejnych wydaniach.

Do końca sierpnia zbieramy zgłoszenia od naszych Czytelników. Wystarczy wysłać je e-mailem na adres mateusz.wesierski@miastecka.pl, albo pocztą na adres Gazeta Miastecka, ul. Grunwaldzka 3/2, 77-200 Miastko. Kolejna opcja to wiadomość na Facebooku. W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska rodziców, imię dziecka, datę urodzenia oraz oczywiście zdjęcie dziecka. Do zgłoszenia warto dodać opis malucha, jego krótką charakterystykę. Przesłanie wiadomości z tymi danymi oznacza zgodę na udział w plebiscycie, która w trakcie jego trwania może być przez zgłaszającego wycofana. Naszych małych kandydatów będziemy cyklicznie umieszczać na naszych stronach na Facebooku, w portalu www.miastko24.pl i w Gazecie Miasteckiej. Głosowanie rozpocznie się we wrześniu, a kwotę 500 zł co miesiąc przez rok od miasteckiego szpitala wygra osoba, której dziecko zdobędzie najwięcej głosów. Sposoby głosowania będą dwa. Za pośrednictwem sms-ów oraz poprzez wypełnienie kuponów w Gazecie. Jeden kupon będzie mieć wartość 3 sms-ów. Wyniki będziemy podawać na bieżąco na naszym Facebooku oraz w kolejnych wydaniach Gazety.

Osoba, która dostarczy najwięcej kuponów wygra weekend dla 2 osób z pełnym pakietem SPA w Dolinie Charlotty! Od dziś czekamy na Wasze zgłoszenia. Naprawdę warto, bo można zdobyć łącznie 6000 zł dla swojego dziecka! Potraktujcie to jako uzupełnienie rządowego programu 500+ ;)
Do udziału w plebiscycie zachęca też prezes szpitala Renata Kiempa, która jest wdzięczna rodzicom za wybieranie jej placówki jako miejsca przyjścia na świat ukochanego dziecka.

- To zasługa personelu, bo to nasi pracownicy pracują na ten sukces. Oczywiście warunki lokalowe i sprzętowe też są niezwykle istotne, ale bez czynnika ludzkiego nie osiągnęłoby się takiego poziomu zadowolenia pacjenta - mówi prezes Kiempa. - W całym procesie porodu największy udział ma położna i to im szczególnie należy podziękować. Liczy się empatia, podejście do pacjentki, stworzenie bezpiecznej i miłej atmosfery, a to domena naszych położnych.

Co ciekawe, ilość urodzeń w Miastku rośnie. W ubiegłym roku było to ponad 500 noworodków, a w tym może paść rekord ponad 600!

ZDJĘCIE
Ilość urodzeń w miasteckim szpitalu rośnie, a my regularnie fotografujemy noworodki i publikujemy ich zdjęcia. Na zdjęciu rodzina Badowskich z Mielna i ich synek Staś


Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (0)

Żaden komentarz nie wystawiony

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u