Strona Główna arrow Aktualności arrow Pogromcy komarów! Świetny sposób na dokuczliwe insekty
22 Stycznia 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Dobromysł,
Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta,
Wincenty
Do końca roku zostało 344 dni.
OGŁOSZENIA DROBNE
21.1.2019 15:22
Meble
21.1.2019 15:16
Gitara
21.1.2019 15:13
Meble
21.1.2019 11:07
Fotel jednoosobowy
20.1.2019 10:48
Do wynajęcia mieszkanie

>> WSZYSTKIE OGŁOSZENIA
>> DODAJ OGŁOSZENIE

 Uwaga! Publikując w naszym portalu ogłoszenie drobne, zobaczysz je również we wtorkowej Gazecie Miasteckiej!

Menu główne
Strona Główna
Aktualności
Fotogaleria
Ogłoszenia Drobne
Reklama
Kontakt
Księga Gości
Linki
INFORMATOR GMINNY
Informator Miejski
Plan Miastka
Plan Gminy Miastko
Dyżury Aptek
Rozkład PKS
Rozkład PKP
Kamery On-Line
Pogromcy komarów! Świetny sposób na dokuczliwe insekty PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 06-07-2017 18:27

 Denerwują cię natrętne komary? Boisz się przenoszących boleriozę kleszczy? Propozycja firmy mysprzątamy.pl może stać się hitem tegorocznych wakacji. Właściciel tego przedsiębiorstwa mówi, że znalazł świetny sposób na całkowite pozbycie się dokuczliwych owadów. To znaczy prawie całkowite, bo od 4 do 8 tygodni, a później należy powtórzyć proponowany przez niego zabieg, jeśli nadal nie chce się mieć nic do czynienia z komarami i kleszczami. Tym rozwiązaniem jest specjalny oprysk, który eliminuje “krwiopijców” z danego terenu. Można go zastosować zarówno na podwórku, wokół altany, czy też na polu biwakowym. Odstraszanie komarów specjalną substancją to pomysł Daniela Strojka. Stosowany jest już na świecie, ale w naszym regionie to absolutna nowość.
- Na rynku funkcjonujemy od 2009 roku zajmując się utrzymaniem czystości wewnętrznej i zewnętrznej na osiedlach, w firmach i na prywatnych posesjach. Zamiatamy, grabimy, kosimy trawę, odśnieżamy, a od tego roku odstraszamy komary i kleszcze - mówi Daniel Strojk. - Pomysł wyszedł stąd, że pielęgnujemy ogrody i chcieliśmy mieć dla naszych klientów kompleksową usługę. Zainteresowałem się tą sprawą gdy o niej usłyszałem. Pracownicy zostali przeszkoleni, kupiliśmy odpowiedni sprzęt i zaczęliśmy działać. Z pierwszych doświadczeń wynika, że oprysk na komary i kleszcze jest skuteczny. Trzeba tylko spełnić kilka warunków.

Przede wszystkim oprysk należy wykonywać rano przy bezwietrznej pogodzie. Czynność wykonują pracownicy firmy mysprzątamy.pl ubrani w specjalne kombinezony i maski. Na czas oprysku z podwórka nikt nie może korzystać. Trzeba również zabezpieczyć zwierzęta, a oczka wodne przykryć. Po opryskaniu jeszcze przez 2-3 godziny z danego obszaru nie można korzystać, ale później bez przeszkód nawet jeść owoce z opryskanych drzewek. Po 3 godzinach środek jest neutralny dla człowieka, ale niebezpieczny dla insektów. Stanowi dla nich barierę nie do przebycia. Cała akcja opryskiwania średniej wielkości podwórka trwa około godzinę. Wrocław stosuje tę technologię od dawna.

- Zasada działania jest podobna do środków, którymi się pryskamy, ale nasza substancja jest znacznie silniejsza i działa dłużej - wyjaśnia Strojk.

Po spryskaniu bytujące na danym obszarze insekty umierają, a nowi przybysze trzymają się od tego terenu z daleka. To świetna oferta dla właścicieli ośrodków wypoczynkowych, aby ich goście nie musieli zmagać się z insektami, ale równie dobrze firmę mysprzątamy.pl może zamówić wędkarz spędzający czas w swojej ulubionej miejscówce nad jeziorem. Koszt oprysku zaczyna się od 60 gr. za metr kwadratowy do około 1 zł. Czas działania to 4-8 tygodni, a później w miarę zapotrzebowania można wezwać ich raz jeszcze, aby po raz drugi w sezonie odstraszyli i zabili insekty.
Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (0)

Żaden komentarz nie wystawiony

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2019 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u