Strona Główna arrow Aktualności arrow Naprawiają zakładając, że za 5 lat będą łatać
21 Marca 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Filemon,
Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Naprawiają zakładając, że za 5 lat będą łatać PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 27-04-2017 23:41

 Dopiero co wyremontowali, a już łatają. Pochodzący z Miastka mieszkaniec Gdyni, który często jeździ drogą krajową nr 20, pomstuje na drogowców, którzy “usiali” łatami niedawno wyremontowany odcinek “krajówki” pomiędzy Tuchomiem a Kramarzynami. Jego zdaniem można to nazwać skandalem, bo w krótkim czasie w miejscu gładkiego asfaltu znowu pojawiają się ubytki.
- Droga, która ma chyba 2 lata wygląda jakby miała z 20 lat. Połatana i na łatach dalej pęka. Czy osoby, które pracują w gminie i jeżdżą do Bytowa tego nie widzą? Czy ta droga była za darmo zrobiona? Przecież to z naszych pieniędzy jest zbudowane. Jest możliwość poruszenia tego tematu w Gazecie? Aby ktoś się tym zajął - napisał do nas Krzysztof J. - Kiedy jeżdżę z Gdyni do Miastka krew mnie zalewa jak wjeżdżam na ten odcinek - dodaje.Zweryfikowaliśmy informacje kierowcy i juz na wstępie okazało się, że dywanik na tym odcinku był kładziony ok. 5 lat temu. Jednak jego zdaniem to i tak za wcześnie na łatanie. Drogowcy w odpowiedzi każą rozróżnić remont od modernizacji. To drugie to zbudowanie zupełnie nowej drogi z nową podbudową, a remont to tylko sfrezowanie starej nawierzchni i wylanie warstwy nowego asfaltu. Modernizacja była kiedyś wykonana na odcinku od lasu za Piaszczyną w kierunku Miastka i tu asfalt wciąż jest w dobrym stanie. Dalej w kierunku Bytowa to już jednak remont, którego trwałość to zaledwie kilka lat.

Więcej na ten temat oraz o planowanych remontach na drodze nr 20 w Gazecie Miasteckiej z 25.04.

Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (2)
Wystawiony przez JaToJa, z 30-04-2017 18:47,
1. Znaki na chodniku
Witam :) 
Ostatnio wymieniali oświetlenie na ul.Wybickiego. Bardzo fajnie, że wymienili lampy na nowe i przenieśli je z chodnika na pobocze. Dzięki temu zrobiło sie więcej miejsca :) Jednak zastanawia mnie dlaczego zarządca drogi nie przeniósł znaków jak to zrobili z lampami?! Nie dość, że przeszkadzają w poruszaniu się to jeszcze w zimie znowu chodnik nie będzie dobrze odśnieżony bo pług nie przejedzie.
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Wystawiony przez Grzegorz, z 29-04-2017 11:35,
2. Wiosenne porzadki
Troche z innej beczki ale mysle ze ma zwiazek z ta sprawa ! W Miastku dopiero co pojawiła sie trawa na miejskich trawnikach jest jej naprawde nie wiele ze wzgledu na opozniona tegoroczną wegetecje a juz wkroczyli panowie z kosiarkami i kosza na potege czy tu bardziej nie chodzi o zarobek na koszeniu metrów kwadratowych podobnie w przypadku tych łat na drodze im wieksza tym wieksza kasa za usunieta usterke !
 
» Poinformuj administratora o tym komentarzu
» Odpowiedz na komentarz...

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u