Strona Główna arrow Aktualności arrow W nocy hałasował, nad ranem stracił prawo jazdy
20 Stycznia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
W nocy hałasował, nad ranem stracił prawo jazdy PDF Drukuj Email
Napisany przez Administrator, z 08-04-2017 10:49

 Nie warto hałasować po godz. 22.00 na osiedlu mieszkaniowym, bo drugiego dnia z rana… można stracić prawo jazdy. Przekonał się o tym 32-letni Mateusz z Miastka.
Urodzony w 1985 roku mężczyzna jest osobą bezrobotną, bez prawa do zasiłku. Zajmuje się pracami dorywczymi. Czasami wyjeżdżał za granicę, ale skończyło się to gdy stracił prawo jazdy. W czwartek stanął przed obliczem miasteckiego sądu, bo nie zgadza się z zabraniem mu prawa jazdy. To z kolei pokłosie tego, co wydarzyło się po godz. 22.00 w środę 9 listopada 2016 r. Policja interweniowała w jego mieszkaniu, bo zakłócał spoczynek sąsiadce, poprzez krzyki i głośne słuchanie muzyki. Interwencja okazała się skuteczna, zakończona mandatem 100 zł, ale prawdziwe kłopoty miały dopiero nadejść. 32-latek drugiego dnia nad ranem wsiadł w samochód aby zawieźć swoją żonę do pracy. Patrol policji zatrzymał go na ul. Królowej Jadwigi. B. “wydmuchał” 0,12 miligrama na litr, czyli nieco ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie. Z mandatem za zakłócanie porządku zgodził się, ale w sądzie walczy o “wyprostowanie” sprawy z zabraniem prawa jazdy. Zapewnia, że nie jechał pod wpływem alkoholu.

Więcej na ten temat i o innych wydarzeniach kryminalnych w Gazecie Miasteckiej z 4.04.Zacytuj ten artykuł na swojej stronie Drukuj Wyślij email

Komentarze użytkowników (0)

Żaden komentarz nie wystawiony

Dodaj swój komentarzmXcomment 1.0.4 © 2007-2018 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u