20 Stycznia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
Świąteczne promocje w Grosikach. M.in. słodkości i tanie mleko PDF Drukuj Email
 Święta coraz bliżej, co widać już w Mini Marketach Grosik w Miastku. Coraz więcej świątecznych promocji i świątecznych produktów, takich jak figurka Mikołaj firmy Goplana 30 g. w cenie 0,99 zł. W Grosikach kupimy też Zestaw Świąteczny “Wolność” 150 g. w cenie 3,99 zł. Oprócz tego taniej dostępne jest Mleko Łaciate 2 proc. 1l za 2,39 zł i 3,2 proc. 1l za 2,49 zł.
- Lubię robić zakupy w okresie świątecznym. Podoba mi się ten klimat panujący w sklepach. Wszędzie mnóstwo ozdób, a także wiele promocyjnych produktów w dobrych cenach - mówi Maria Lasocka, którą spotkaliśmy w Grosiku na ul. Wybickiego. - Lubię robić zakupy w Grosikach, bo jest tu po prostu przyjazna atmosfera. Teraz jest szczególny, przedświąteczny czas i w Grosikach jest on szczególnie odczuwalny.

Podobnego zdania jest Andrzej Juras. - Mikołaje w promocji są smaczne. Wiem co mówię, bo… próbowałem - uśmiecha się pan Andrzej.

Promocyjne produkty są dostępne we wszystkich sklepach Grosik - na Osiedlu Niepodległości, Królowej Jadwigi, 3 Maja, Wybickiego i w Wołczy Wielkiej.

Cały czas aktualne są też oferty pracy w Grosikach. Niezbędne informacje można uzyskać po godz. 14.00 w biurze rachunkowym Fiskus na ul. Wielkopolskiej 6.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Copyright © 2004-2018 MIASTKO24.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i wykorzystanie w całości lub we fragmentach bez pozwolenia zabronione.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń drobnych i komentarzy Internautów.stat4u